Sokol Nové Strašecí - SK Kladno 4:4 (1:2)

Začátek zápasu vyšel lépe domácímu celku, ačkoli u Kutovy branky to také zavánělo gólem. Kladenský záložník utekl po pravé straně a přesným centrem našel před brankou osamoceného spoluhráče, který však balon podskočil a ten mířil vysoko nad branku. Na druhé straně tak zaúřadoval Ducár, jehož přihrávka prolétla celým vápnem až ke Kudelovi, který se uvolnil a poslal míč k pravé tyči – 1:0. Zanedlouho se do vlastní branky trefil Kaválek a bylo srovnáno – 1:1. Kladno vedené Janem Suchopárkem pak do konce půle přidalo z rychlého protiútoku ještě jednu branku – 1:2.

Po změně stran se opět ukázala síla útočné dvojky Kudela – Ducár. Opět to byl Ducár, kdo nahrával a Kudela nedal gólmanovi šanci – 2:2. Střelec dosavadních dvou gólů pak zařidil ještě penaltu, kterou s přehledem proměnil Koula – 3:2 a zanedlouho přidal svou třetí branku, když mu tentokrát asistoval Mrázek J. – 4:2. To ale ještě nebyl konec zápasu. V závěru se hosté prosadili po střele z vápna a těsně před koncem srovnali z penalty po faulu J. Mrázka – 4:4.

„Utkání bylo až moc otevřené na obou stranách, takže padlo hodně gólů. Soupeř byl musím říct hodně běhavý,“ vyjádřil se k zápasu Mrázek.

Nové Strašecí: Kut (46. Pošta) – Koula, Pejša, Duchoň, Šebesta – Kaválek, Mrázek L., Zázvorka, Mrázek J. – Ducár, Kudela. Střídali: Pilař, Stránský.