Senomaty – Kněževes
4:1 (2:0)

Hned ve třetí minutě se kopala proti Kněževeským sporná penalta a tu s přehledem proměnil Fronk. Domácí se tak dostali do vedení – 1:0. Senomaty gól nakopl, naopak z kádru hostů byl po rozpravě s rozhodčím vyloučen Bláha a Kněževes tak hrála o deseti. Senomaty hned v 19. minutě po rohu zvýšily své vedení na 2:0, když se hlavou trefil Kodeš. Do poločasu mohly Senomaty přidat ještě jednu branku, ale Kněževeské zachránilo břevno.

Do druhé půle hostí nastoupili s odhodláním zkorigovat výsledek, což se jim i podařilo. V 65. minutě se trefil Sajner a snížil na 2:1. Po chvíli přišla i šance na vyrovnání, ale bez gólového efektu. V 71. minutě šel dlouhý balon na Hůlu, který přehlavičkoval stopera a Klouček postupoval sám na gólmana, kterého mazácky přehodil – 3:1. Pak už se hrálo pouze na jednu branku. Rezignující Kněževes obdržela v samém závěru ještě jednu branku – po velkém sólu přes půl hřiště si narazil balon Kohout a dal na konečných 4:1.

„Kněževes přijela bez tří hráčů základní sestavy – nebyl tam Plaček, který je v trestu, chyběl také Hlavatý a Hertl. Takže měli mladší mančaft s klukama, kteří kopali třetí třídu. Naše vítězství bylo zasloužené, kluci bojovali a na to, že to byl první zápas sezony, se na to dalo i koukat, což je pro mě důležité,“ řekl k utkání trenér Zdeněk Vodrážka.

Senomaty: Červený – Trešl, Kohout, Havel, Pichner – Kodeš (83. Kotek), Fronk, Klouček, Hvězda (65. Kozák) – Mácha (75. Lahvička), Hůla. Kněževes: Bláha – Čechák (7. Kopřiva), Hrubý, Žihla, Šefara – Čihař, Zuska, Gonda, Kutílek M. (60. Koska). – Sajner (80. Čihař R.), Malafa.