Domácí byli ještě deset minut před koncem blíž třem bodům, ale Mutějovice dokázaly vytěžit alespoň bod.

Sparta Lužná – Chmel Mutějovice 1:1 (0:0)

Šlo o typické derby. Oba týmy se na sebe vrhly a bojovaly o každý balon. I tak se ale první půle obešla bez branky, když se hrálo především ve středu hřiště.

Po přestávce se diváci nakonec dočkali gólů na obou stranách. Vedení se ujala Lužná, když se po pěkném centru přes celé hřiště dostal k míči Ambrůžek a z rohu velkého vápna obstřelil vyběhnuvšího Bláhu – 1:0. Hosté ale nechtěli odjet s prázdnou a deset minut před koncem se o vyrovnání postaral Beneš. Ten střelou z úhlu na hranici šestnáctky nedal Rácovi šanci – 1:1. I když Lužná dohrávala po vyloučení Šnajdra o devíti, na výsledku už se nic nezměnilo.

„Už druhý zápas za sebou máme vyloučení, kterému bychom se měli vyrovnat. Za týden hrajeme zase důležité utkání s Jesenicí a máme opět o jednoho hráče míň. Takže pro nás nic dobrého. V základu nastoupili ještě tři dorostenci, kteří už měli v nohou ranní zápas. Jsem rád, že přišli a pomohli nám. Odvedli solidní výkon, určitě na nich budeme stavět do příští sezony a doufám, že se hra celkově zlepší,“ řekl Hájek.

„S bodem nejsem spokojený, myslel jsem, že uděláme tři. Je to zklámání, protože soupeř byl hratelný, ale my jsme pro to víc neudělali, než na ten bod. Náš výkon na tři body neodpovídal, nehráli jsme dobře,“ řekl trenér chmelařů Miroslav Křivánek.

Sparta Lužná: Rác – Dolhý, Hájek, Polanský, Ambrůžek – Staněk (30. Šnajdr), Lukeš, Košulič, Falbr – Drenko, Scholer (60. Quiser).

FK Chmel Mutějovice: Bláha – Rosa, Holý, Kapoun (60. Linhart), Šťastný – Haluza (46. Staněk), Koláček, Knap, Beneš – Sajner, Abrahám.