Olympie Rakovník – Sokol Mšec 2:3
(1:1)

Do utkání vstoupila Mšec velmi aktivně a jako první se mohla radovat z gólu. Po centru Zemana se za záda Paseky trefil Kočí – 0:1. Na gól však dokázala domácí Olympie odpovědět ještě před koncem prvního poločasu, když Kubla tečí změnil směr letícího balonu a mšecký gólman tak neměl šanci – 1:1.

Ve druhé půli se podařilo Mšeci opět o gól odskočit. Po rohovém kopu Neužila dával na 1:2 Vajnar. Na druhé straně pak v 62. minutě zaúřadoval Šmíd, který svou dělovkou z trestného kopu prostřelil vše co mu stálo v cestě – i brankáře a srovnal tak stav – 2:2. Hosté se čím dál častěji dostávali před branku soupeře, ale střely končily mimo. Jednou zachránila Rakovnické tyč. Mšec se ale přece jen další branky dočkala, když krásnou střelu z levé strany uklidil míč k pravé tyči Vančura– 2:3. Do konce utkání se pokoušeli Mšečtí o pojistku, ale jejich akce většinou končily ve vápně, které důrazně hájila rakovnická obrana. Olympie po sporném faulu mohla ještě ohrozit výsledek z přímého kopu, ale míč letěl úplně mimo branku.

Olympie Rakovník: Paseka – Kyselka, Šmíd, Valigurčin, Novák, Kalfiřt, Dyršmíd, Kubla, Denk, Blecha, Kratochvíl. Střídání: Řenč za Kublu, Vlček za Kyselku.
Sokol Mšec: Klíma – Janoušek, Cívka, Kovačík, Vančura – Vajnar, Neužil, Stránský, Kočí (60. Tichý) – Trkal (88. Cívka J.), Zeman.
Rozhodčí: Polívka.