Zavidov – Pavlíkov 4:3 (0:2)

Měli to opravdu dobře rozehrané. I když hra postrádala přesnost a nějaké pěkné akce, góly padaly a to bylo hlavní. O první se postaral po čtvrt hodině mladičký Černý, který po přihrávce od Pánka z vápna překonal Štillera – 0:1. Do poločasu přidal trefu ještě Polcar, jehož rána zpoza vápna trefila napřed tyčku a od ní se odrazil míč do branky – 0:2. Navýšit mohl Polák, který běžel sám na branku, ale nastřelil pouze vyběhnuvšího gólmana.

Ve druhé půli začali zlobit domácí. Nejprve utekl Korčák po levé straně a na poslední chvíli před brankou zachraňoval Dvořák. Následné akci už ale nikdo nezabránil. Kodeš utekl po levé straně a prostřelil Konopáska – 1:2. Za chvíli se pískala penalta na Korčáka, kterého údajně fauloval M. Vodrážka a bylo srovnáno – 2:2.

Vítězství dokázal na chvilku Pavlíkovu vrátit Dvořák, který dorážel před brankou odražený balon od břevna po trestném kopu T. Vodrážky – 2:3. Zavidov byl ale při chuti a hosté mu to dost usnadnili svými chybami. Na 3:3 srovnal kapitán Devera. Poslední slovo měl podruhé Kodeš D., kterého nedokázali Pavlíkovští uhlídat.

FC 05 Zavidov: Štiller M. – Plincner, Pešek, Chaloupka, Štiller D., Devera, Blecha, Pichner, Peták, Korčák, Bláha, Štiller R., Brož, Jedlička.
SK Pavlíkov: Konopásek Vodrážka M., Samson, Jiřík, Dvořák, Vodrážka T., Pánek, Polcar, Polák, Černý, Elsnic.