SK Pavlíkov A – FC 05 Zavidov A
4:0 (1:0)

Trenér Pavlíkova Jiří Týče poslal své svěřence na hřiště v té nejlepší sestavě. Jiná možnost, než na domácí půdě získat tři body, tu nebyla. Již v první minutě zákrok na pronikajícího Tomáše Vodrážku sudí Klekner posoudil jako nedovolený a odpískal přímý kop proti brance Štilera. K míči se postavil kapitán domácích Pánek, ale špatně rozehraný signál branku neohrozil. Toto se opakovalo o minutu později jen s tím, že k míči se postavil David Franěk. Ten nepřesným kopem nastřelil pouze zeď hostů. V šesté minutě domácí Polák vystřelil na bránu, ale pozorný Štiler střelu chytil. Hosté vykopávali od brány, k míči se dostal nebezpečný Korčák, ale byl z toho pouze rohový kop. Ve třinácté minutě unikl po lajně Kraus, který nalezl ve vápně Fraňka, ten narazil Pánkovi, ale jeho střela skončila nad bránou. První poločas byl v režii domácího celku a to ještě Tomáš Vodrážka spálil několik šancí. Diváci se dočkali branky až ve čtyřicáté minutě, když T. Vodrážka nahrál Polákovi, ten našel volného Fraňka, jenž se trefil – 1:0. Ve čtyřicáté druhé minutě hlavní rozhodčí otočil faul na Poláka ve prospěch hostů. V poslední minutě mohl vyrovnat Korčák, ale Gloser byl na místě.

Druhý poločas začal tvrdým nástupem hostí, kteří kombinovali hru, ale Gloser byl na svém místě. V padesáté deváté minutě Franěk po přihrávce Dvořáka upravil stav na 2:0. O tři minuty později se ocitl sám před Štilerem Bauer, ale byl z toho pouze roh. V šedesáté sedmé minutě ze hřiště odešel Polák a nastoupil nestárnoucí Luboš Gebhart. Ten o dvě minuty později křížným centrem našel T. Vodrážku, ale jeho hlavička skončila mimo branku. To napravil T. Vodrážka vzápětí po přihrávce Bauera, když zvýšil na 3:0. Hosté ve druhém poločase nevyužili několik přímých kopů, které hlavní rozhodčí odpískal proti domácím. Za stavu 3:0 poslal trenér na hřiště mladého Tomáše Černého a ten v devadesáté minutě zvyšíl na konečných 4:0.

„Se ziskem tří bodů jsem spokojen. Jen mě mrzí, že nám vázla hra dopředu, a škoda neproměněných šancí. Vzadu kluci odmakali zápas, proto jsme nedostali branku,“ řekl k utkání Jiří Týče.

SK Pavlíkov: Gloser – Dvořák, Elsnic Jan, Franěk David, Vodrážka Michal, Jakub, Bauer, Pánek, Polák, Kraus, Vodrážka Tomáš.
Střídali: Ullrich, Gebhart, Černý, Konopásek
FC 05 Zavidov A: Štiler M. – Chaloupka, Devera, Pešek, Bureš, Korčák, Kuba, Čech, Koc, Štiler D., Syva.
Střídali: Blecha, Šíma, Šindler.
Rozhodčí: Klekner Vladimír, Švácha Josef.