Utkali se nejprve se Branovem a pak s Přílepy. Oba zápasy vyhráli. To ale není podstatné, protože pro futsal u nás je to jedině dobře. Rostoucí úroveň tohoto sportu budou zlepšovat jen kvalitní fotbalisti a ti v týmu Warriors nechybějí. Velkou motivaci tak může mít aspirant na první příčku FC Kings. Zápas mezi těmito manšafty bude velice zajímavý.

Takovýto futsal, plný nasazení a především pohledných akcí, by mohl být klíčem k vyšší návštěvě ve sportovní hale. Souboj o horní patro tabulky svede s Pražáky určitě i Třtice, ale třeba Řevničov může také překvapit. V tomto kole byly překvapivě silné i Slabce, takže výsledky jsou zatím otevřené.

V blízké době připravujeme rozhovor s kapitánem FC Warriors Markem Látalem, který nám jistě prozradí, jak mužstvo vzniklo a představí nám své spoluhráče.

Veškeré výsledky pátečních i sobotních duelů spolu se sestavami, statistikami a tabulkou najdete ve středečním tištěném vydání Rakovnického deníku. Fotografie ze sobotních třech zápasů jsou k dispozici už zde.