Nové Strašecí – Doksy 0:0 (0:2)

Za první půli se toho na strašecké umělce příliš nedělo. Oba celky si vytvořily několik slibných šancí, ale ani jedna neskončila za zády obou pozorných brankářů.

Druhá část už nabídla gólovou podívanou, ale padalo to pouze do strašecké branky. Nejprve se Doksy ujaly vedení v 60. minutě a o čtvrt hodiny později přidaly i druhou branku po chybě brankáře Kuta – 0:2. Ten poslal k zemi nedovoleným zákrokem útočícího hráče a následnou penaltu chytit nedokázal. Do konce utkání už se Strašeckým nepodařilo výsledek zvrátit a Doksy si tak v turnaji připsaly první vítězné body.

„Hrálo se na těžkém terénu, ale je vůbec zázrak, že jsme to připravili a dalo se hrát, protože ostatní turnaje byly zrušené,“ uvedl Miloslav Mrázek.

Sokol Nové Strašecí: Kut – Černý – Štika, Duchoň, Ducár – Mrázek J., Mrázek L., Zázvorka, Vašák – Kudela, Drochýtek. Trenér: Miloslav Mrázek.

Prohlédněte si fotogalerii z utkání.

O nedělním duelu mezi Branovem a Lhotou vás budeme informovat. Dle slov Miloslava Mrázka není jisté, zda se zápas odehraje. Záleží na aktuálních podmínkách a také zda se stihne případný další sníh odklidit. " Uděláme zase všechno proto, aby se to stihlo a zápas se odehrál, ale jestli to bude možné, říct nemůžu. Záleží kolik toho přes noc a zítra nasněží," uvedl Mrázek.