SK Pavlíkov – Malešice 7:0 (5:0)

Už v 6. minutě našla přesnou přihrávkou Mladá Kulhánkovou a ta nedala hostující gólmance šanci, když balon uklidila přesně k tyči – 1:0. Hned za tři minuty se výborně hrající útočnice Kulhánková trefila ještě podruhé po samostatném úniku – 2:0. Jedinou šanci poločasu si vypracovali také malešické hráčky. Brankářce Dolejšové vypadl balon z ruky a hostující hráčka stála před prázdnou brankou, nepochopitelně ale zamířila mimo. Pak už se hrálo jen na jednu stranu. Šance si vypracovala Kulhánková, Pázlerová i Pavlíčková, ale gól přišel aždeset minut před koncem právě z kopačky poslední jmenované. U branky se spolu srazily malešické hráčky a Pavlíčková s přehledem zakončila – 3:0. O dvě minuty později zatáhla balon po pravé straně Kulhánková a před brankou našla osamocenou Pázlerovou, pro kterou nebyl problém skórovat – 4:0. To ještě nebylo z domácí strany všechno. Ve 40. minutě sice malešická gólmanka vyrazila tvrdou střelu Pázlerové, ale na následnou dorážku Pavlíčkové už byla krátká – 5:0. Špatný den si bohužel vybrala Kulhánková, která si těsně před přestávkou obnovila několikaleté zranění kotníku a musela být odnesena ze hřiště.

Po přestávce se hrálo opět na jednu branku, ale hra postrádala více rozumu a přesnějších přihrávek. Padly všakještě dva góly. Po rohu Šarlingrové hlavou přesně zamířila Pázlerová a chvíli před koncem proměnila na sebe spáchanou penaltu Šarlingrová, která dala výsledku konečnou podobu – 7:0.

SK Pavlíkov: Dolejšová – Pospíšilová, Bártová, Šarlingrová, Hlaváčková – Pavlíčková, Mladá, Pázlerová, Brabcová – Kulhánková, Kutílková. Střídaly: Slavíková, Bogliová, Procházková.