První poločas nabídl k vidění řadu gólových šancí především pak ze strany Pavlíkovských. Přesto se skóre poprvé měnilo až ve 20. minutě, když se z ojedinělé útočné akce po centru z pravé strany trefil kolenem Havel – 1:0. Pavlíkov s odpovědí ale dlouho neotálel. Pět minut na to z pravé strany centroval D. Franěk a našel na malém vápně Dvořáka, jenž hlavou uklidil balon k pravé tyči – 1:1. Hosté byli při chuti a pěknou kombinační hrou se dostávali do dalších příležitostí. Úspěšně zakončit se podařilo ve 35. minutě, když T. Vodrážka vystřelil a jeho ránu nešťastně tečoval domácí hráč, jenž změnil dráhu letubalonu do protipohybu gólmana Poláka – 1:2.

Druhá půle už byla ze strany Pavlíkova vlažnější, přesto byl ale stále tím lepším celkem na hřišti. Do zakončení se několikrát dostal D. Franěk, ale jeho pokusy končily buď v rukou pozorného Poláka a nebo mimo tři tyče. Vyrovnat mohl ještě za Senomatské těsně před koncem Mácha, ale z malého vápna přestřelil. Zápas tak skončil 1:2.

Trenér Pavlíkova Petr Čech k utkání řekl: „ Výsledek naznačuje, že jsme asi lepší byli, bylo to i vidět ve hře. Kluci si víc vyhovovali, tlačili soupeře a donutili ho tak k chybám. Hráli jsme nátlakovou hru, kterou bychom rádi využívali i do budoucna. Vykrývali jsme prostory a soupeř neměl možnost založení protiútoku nebo vůbec vlastního útoku.“

To, že Senomaty odehrají podzim bez nových posil je už teď jasné. „Nový hráč nebude žádný, všechno máme z béčka. Měli jsme rozdělané tři, čtyři hráče, ale bohužel se to výboru nepovedlo dojednat,“ svěřil se Vodrážka.

Senomaty: Polák – Cafourek, Kohout, Havel, Kodeš – Mácha, Hvězda, Fronk, Palkoska – Kozák, Kochflefl. Střídání: Liprt.

Pavlíkov: Gloser – Ulrich, Týče, Samson, Pelc – Dvořák, Elsnic, Vodrážka M., Bauer – Roll, Franěk D. Střídali: Gebhart, Vodrážka T.

Další přípravné utkání sehraje SK Pavlíkov v neděli od 17 hodin v Braškově.