Mutějovice – Senomaty
0:3 (0:1)

Již od úvodního hvizdu si hosté vypracovali územní převahu, stále častěji se tlačili před Malinovského branku a pouze díky nepřesnosti v zakončení zůstávaly na ukazateli skóre na obou stranách nuly. Teprve ve 31. minutě se po pasu za domácí obranu dostal do šance Korčák a nezaváhal – 1:0. V závěru poločasu přitlačili hosté chmelaře před jejich vlastní branku a v dalším skórování jim zabránila pouze dobře postavená tyč domácí branky. Vše si však hosté vynahradili hned v úvodu druhého poločasu, když po přesné přihrávce mezi dva bránící chmelaře šel opět Korčák sám proti gólmanovi a ani tentokráte nezaváhal – 2:0. Zatímco většina z domácích chmelařů neměla očividně svůj den, hostům doslova narostla křídla a aktivní Korčák zakončil svoji exhibici a čistý hattrick v 76. minutě, kdy si hravě poradil s domácími obránci a stanovil konečný účet utkání – 0:3. Chmelaři tak stále zůstávají v sestupovém pásmu a nezbývá než doufat, že v dalších dvou utkáních hraných na hřištích soupeře se oprostí od nervozity, která je doma svazuje, a dokáží se náležitě poprat o udržení v I. B třídě.
Mutějovice: Malinovský – Linhart – Kroupa, Hlavsa, Holý – Rosa, Pacourek, Knap, Pech (80‘ Borský) - Staněk, Sajner
Senomaty: Červený – Kohout – Kodeš, Trešl, Pichner – Fronk, Štiller, Klouček, Mácha – Korčák, Kochleffl
Branky: 31‘, 47‘, 76‘ Korčák