Ohnivec Městečko - Jesenice 2:0 (1:0)

Ze začátku si vytvořilo Městečko hned několik dobrých šancí. „ Během prvních deseti minut jsme měli tři šance, jenže jsme nic nedali,“ vybavil si trenér Jansa. Gól padl, když domácí dojeli rozehrávku Jesenice, míč se dostal před prázdnou branku a Wohl otevřel skóre – 1:0. To byla jediná trefa, které se diváci dočkali.

Ve druhé půli hosté hru ještě více otevřeli ve snaze vyrovnat a z toho vyplývaly další šance Ohnivců. Několik jich měl P. Šnídl, ale po dlouhém výkopu pálil těsně vedle a podruhé, když už udělal kličku gólmanovi, tak tvrdou střelou trefil pouze tyč. Také Zelenka mohl navýšit, ale po centru P. Šnídla nedokázal balon dorazit téměř do prázdné branky. Trefa přišla až po faulu na Zelenku. Penaltu kopal Bestajovský a nemýlil se – 2:0. O pět minut později musel střelec penalty předčasně ze hřiště, když byl po druhé žluté kartě vyloučen. Deset minut před koncem hosté mohli snížit. I jejich tým kopal penaltu za ruku, ale Šamberger netrefil branku. Do konce zápasu už se na výsledku nic nezměnilo.

„Utkání jsme mohli zvládnout daleko dřív, kdybychom proměnili šance, které jsme měli, nebo alespoň polovinu z nich a naše vítězství mohlo být výraznější. Takhle to zůstalo otevřené do závěrečných minut. Za body jsem samozřejmě spokojený,“ vyjádřil se k zápasu trenér domácích Stanislav Jansa.