Nové Strašecí - Tatran Rakovník 4:3 (4:1)

První půli nasázeli domácí fotbalisté soupeři čtyři góly a inkasovali pouze jednou. Chvíli před přestávkou ještě zahrozil Hořejší, který se po centru L. Mrázka ocitl v dobré pozici, ale hlavou nastřelil pouze břevno.

Ve druhém dějství se však hrálo více u branky Pošty a ten hned třikrát lovil balon ze své sítě. Tatran měl ještě více příležitostí, ale skórovat se nepodařilo. Na druhé straně zahrozil Kudela, který šel v 72. minutě sám na brankáře, ale jeho technickou střelu zastavila tyč. Utkání tak nakonec skončilo 4:3 (4:1)

N. Strašecí: Kolek (44. Pošta) – Štika, Pejša, Duchoň, Šebesta – Zázvorka, Mrázek L., Mrázek J., Vašák – Kudela, Hořejší. Hokejově střídali Pilař a Tlustý.

Tn. Rakovník: Zach (45. Procházka) – Vecka, Kapoun, Vrábík, Pokorný – Fekete, Brož, Kratochvíl, Drochýtek – Bethel, Eck. Hokejově střídali: Hájek, Kollár, Koloc, Poula. Branky NS: Pokorný vlastní, Vašák 2,Mrázek L. Branky Tatranu: Bethel,Fekete 2.