SK Pavlíkov – Inferno Praha 5:0 (4:0)

Pavlíkovské lvice se poprvé zaradovaly už po deseti minutách hry, když se po centru odrazil balon ke Kulhánkové, která prodloužila na Slavíkovou a to dorážela za záda gólmanky – 1:0. Domácí hráčky pak po většinu času měly míč na svých kopačkách a dvakrát zahrozila pěknou střelou z dálky Šarlingrová. Na 2:0 se ale podařilo zvýšit až po půl hodině hry Kulhánkové po přihrávce od Pázlerové. Za šest minut si pak hráčky vyměnily role, když nahrávala Kulhánková a třetí gól vstřelila Pázlerová – 3:0. Do poločasu se pak dokázala Pázlerová prosadit ještě jednou – 4:0.

Po přestávce se hrál ze strany Pavlíkova pěkný kombinační fotbal. Soupeřky se dostaly před branku Dolejšové dvakrát. Jednou ji sice vypadl míč z ruky, ale obrana nebezpečí zažehnala. Podruhé pak Pražanky nastřelily břevno. Na druhé straně na sebe pěknou střelou z dálky upozornila opět Šarlingrová, ale chyběla přesnější muška. Do skóre tak promluvila v 69. minutě už jen Brabcová, která si prošla s míčem až do velkého vápna a krásnou střelou překonala brankářku – 5:0.

SK Pavlíkov: Dolejšová – Pospíšilová (60. Hlaváčková), Bártová, Šarlingrová, Procházková (79. Virglerová) – Slavíková, Brabcová, Pázlerová, Broumová (57. Mladá) – Kulhánková (55. Bogliová), Pavlíčková (67. Kutílková).

„Čekali jsme na první gól, který by nás trošku uklidnil a pak už si holky zápas užily. Jsem s výkonem i přístupem k zápasu spokojený,“ řekl Jaroslav Červený.