V 16. kole celostátní ligy dnes ve 21 hodin přivítá celek SK Kladno celek FC Benago Praha. Na nejvyšší úrovni se se tedy střetnou dva celky, ve kterých bychom mohli hledat rakovnické stopy. Domácí barvy obléká Milan Polák, barvy hostů pak hájí Petr Šnídl. Jak dobře víme, oba mají ve své výbavě i reprezentační dres.
Kořením celého duelu je i fakt, že oba celky jsou v tabulce jediný bodík od sebe. Domácí si budou muset dát pozor nejen na Šnídla, ale hlavně na reprezentanta a velkého kandidáta na titul Futsalista roku Filingera, který je v posledním vzájemném utkání zlobil více, než bylo zdrávo. Utkání se hraje v kladenské sportovní hale.
V neděli by pak fanoušci futsalu a rakovnického celku TJ TZ Atlantic zvlášť, neměli chybět ve Slaném, kde sehrají domácí hráči Čechie divizní zápas právě proti Atlanticu. Začátek ve sportovní hale je v 10.30 hodin.
Do nového roku vstoupí také okresní přebor, a tedy i tým FC Kings Rakovník. Na něj v sobotu v 9.35 hodin čeká duel s HRASLem Slaný a v 10.45 pak zápas proti PK Třebusice B.
Čtvrtým kolem bude pokračovat i OP II. třídy, kde se se soupeři pere i nováček Kins Rakovník B. Ten v neděli hraje na Stochově, a to hned v 8.35 proti SK Jarpice, v 10.55 jej prověří Hotel Frymburk Kladno a do třetice si karty rozdá ve 12.40 se Stehelčí.
Volno však nebudou mít ani ženy. V sobotu se pokusí ve slánské BIOSce vrátit na čelo tabulky i FK Rakovník. V 16.35 se to pokusí komplikovat Viktoria Všestudy a v 17.45 celek HAUS Jirkov.