SK Rakovník – Sokol Brozany 7:0 (4:0)

Brankový účet v duelu starších dorostenců otevřel již po čtyřech minutách hry rakovnický Černý, který Kochův centr nasměroval z malého vápna za záda Severočechů. Ti se pak snažili vyrovnat a několikrát zaměstnali Folkmana v brance domácích, který se však překonat nenechal. Po čtvrthodině hry byl v brozanském vápně faulován Černý a Koch nařízený pokutový kop proměnil – 2:0.

Od té chvíle už Rakovničtí zcela ovládli hru a vytvářeli si jednu šanci za druhou. V 17. minutě hlavička J. Červeného ze čtyř kroků přelétla břevno, zanedlouho ideální pas Černého poslal Koch volejem z malého vápna mimo brankovou konstrukci, ve 27. minutě J. Červený z šestnáctky lobem přehodil nejen gólmana, ale i jeho svatyni.

A tak se třetího gólu diváci dočkali až ve 36. minutě, kdy Koch trestným kopem našel před bránou soupeře nabíhající posilu z Nového Strašecí Kapka, který hlavou poslal míč pod horní tyč. O pět minut později Kapek opět hlavou, tentokrát po rohu Sklenky, zvýšil na 4:0. I po přestávce se prakticky hrálo jen na jednu branku. Domácí si pěknými kombinačními akcemi vytvářeli šance.

Jednu z nich v 52. minutě proměnil Sixta, ale pak Rakovničtí ztratili přesnou mušku, kterou našli až sedm minut před koncem zápasu, kdy Kapek oslavil premiéru v rakovnickém dresu třetí přesnou trefou a posunul skóre na 6:0. Definitivní podobu výsledku dal těsně před závěrečným hvizdem rozhodčího Polívky obránce hostů, jenž si centr J. Červeného srazil do své sítě.

SK Rakovník: J. Folkman – Vorel, Hamouz, Tvrz – Ruprecht, Sklenka, Kapek, Koch – Černý, J. Červený, P. Červený. Střídali Sixta, O. Folkman a Makarský. Trenér Jiří Kučera.

SK Rakovník – Sokol Brozany 8:1 (5:0)

Také v utkání mladších dorostenců byli domácí po všech stránkách lepší. Do vedení šli v 10. minutě brankou Sodomka, krátce nato parádní kombinační akci dua Sklenka – Sodomek zužitkoval P. Červený.

Ve 31. minutě trestný kop Sklenky nasměroval do brozanské sítě Mates, který o sedm minut později nabídl šanci J. Červenému, jenž zvýšil na 4:0.
Těsně před přestávkou Žďánský po dalekonosném centru Sklenky upravil skóre prvního poločasu na 5:0. Po změně stran si několik příležitostí vypracovali i hosté, ale pokud mířili přesně, tak si domácí golman s jejich střelami poradil.

Šance měli ale i Rakovničtí, ovšem i jim chybělo úspěšné zakončení. Brankový účet se proto měnil až v 70. minutě, o což se postaral O. Folkman – 6:0. Neuplynulo ani šedesát vteřin a Kulhánek povedenou střelou z velkého vápna k tyči zvýšil na 7:0.

Ihned po rozehrání se z gólu radovali i hosté, kteří potrestali chybu rakovnické obrany a snížili na 7:1. Kanonádu v předposlední minutě zápasu ukončil Žďánský, kterému ideálně „nabil“ Mates.

SK Rakovník: J. Folkman – Žďánský, Kučera, M. Tvrz – Sodomek, Sklenka, Mates, Huttr – Kulhánek, J. Červený, P. Červený. Hokejově střídali: O. Folkman a Romanovskyy. Trenér Petr Kukla.