Český Brod jste porazili 3:1, výhra se však nerodila vůbec lehce…

Byl to vyrovnaný zápas, vyhrát mohly oba týmy. Inkasovali jsme jako první, ale v druhé půli se nám dařily brejky, tři z nich jsme proměnili a prakticky do ničeho jsme je už nepustili.

Do utkání jste nastoupil po změně stran. Jak se vám proti Brodu hrálo?

Oni nebránili, přijeli vyhrát a hráli otevřený fotbal, bylo tam hodně prostoru na brejk, takže mě to vyhovovalo a hrálo se mi dobře.

Kromě dvou gólových asistencích jste si mohl připsat ještě jednu, když jste za stavu 2:1 vysunul do stoprocentní šance Máčeho, který ji však neproměnil. Neobával jste se, že by vás to pak mohlo mrzet?

To mě napadlo, bylo to o gól a vybavilo se mi, aby nás nepotkalo staré známe „nedáš-dostaneš“. Ale snažil jsem se na to moc nemyslet a soustředit se na hru.

Do utkání jste nastoupil po dlouhé pauze, kdy se vám několikrát obnovilo zranění stehenního svalu. Natěšený jste byl asi hodně…

Popravdě jsem byl překvapený, že mě trenér vůbec nominoval, myslel jsem si, že se v neděli rozehraji s béčkem. Když už jsem byl v nominaci, počítal jsem, že nastoupím až v závěru. Prohrávali jsme, trenér se rozhodl posílit útok a nakonec se to vyplatilo.