Tatran Rakovník B - Novo Kladno st. dorost 2:0 (0:0)

Ve vyrovnaném prvním poločase měl nejblíže k brance P. Somol, jehož hlavičku kladenský golman zpod břevna stačil vytěsnit, na druhé straně kladenský brejk zneškodnil Koudelka.

Zajímavější na šance a nakonec i branky bylo utkání po přestávce, kdy nejprve měli více ze hry hosté, ale jejich útočnou snahu zastavily tyčka a Koudelkovy rukavice.

Od sedmdesáté minuty převzali iniciativu domácí, zpřesnili přihrávky a hned přišly i šance. Rasochova střela šla ještě mimo tyče, ale v 82. minutě Mutínský zasprintoval po pravé straně a jeho centr poslal do sítě hlavou D. Jun na 1:0.

Tři minuty před koncem se ještě k odraženému míči dostal P. Somol a druhou brankou si spravil chuť z prvního poločasu.

Tatran Rakovník B: Koudelka - Křikava, Volráb ( 46. Šíma), Bricín, D. Jun, Rasocha, M. Konopásek, Šika, Švelch, Mutínský, P. Somol. Trenér David Svoboda.

Další zápas, a to 29. července od 18 hodin, však domácí čeká ostřejší test proti SK Senomaty.