Nové Strašecí – Sedlčany 3:0 (1:0)

V první části hry padl gól jen jeden, ale hned v úvodu, když J. Mrázek vysunul Vašáka, jenž šel sám na brankáře a střílel, mohl proměnit velkou šanci z dorážky Ducár, ale překopl.

Na dlouho to bylo všechno, co se na hřišti zajímavého dělo. Až pak padl první gól. Beneš přenesl míč z pravé strany a Růžička obdaroval diváky i spoluhráče – 1:0. Ve druhém poločase už byli domácí jasně lepší a dostávali se i do více slibných šancí. V 62. minutě Bláha vysunul Růžičku, střelec předchozí branky posunul míč na J. Mrázka a s pomocí tyče to bylo 2:0.

Hezký moment měl i Kaválek, ten přešel přes dva hráče a křižnou střelou přes celou branku trefil tyč. Blýskl se i brankář Kut, který vyrazil hezky u tyčky přímý volný kop, který propadl domácí obraně. Kryl i střelu zpoza vápna. V 75. minutě to domácí zase nastartovali a po ose Beneš – Kaválek a Ducár se Strašecí usmálo potřetí – 3:0.

Ke konci už zasahoval pouze Kut proti střele z malého vápna, i tam obstál a naopak Strašecí hrozilo ještě z brejků. Stav se ale už nezměnil.

„Dnes jsem spokojen jen s druhým poločasem. To už jsme utkání ovládli a vstřelili další dvě branky. Po zásluze jsme si připsali další tři body do tabulky, ale na druhou stranu musím říct, že hoši nezopakovali výkon z Úval. Přesto jsem s vítězstvím spokojen, protože jsou to další body,“ řekl velmi klidně trenér Nového Strašecí Miloslav Mrázek.

Nové Strašecí: Kut – Beneš, Duchoň, Bláha, Kroupa – D. Mrázek (48. Kaválek), J. Mrázek (80. Hamouz), Vašák (88. Koch) – Ducár, L. Mrázek.
Příští týden čeká na Nové Strašecí mužstvo Benátek, které hraje své domácí zápasy v neděli. Utkání začíná už od 16 hodin.