Patrik Svoboda ještě letos kvůli zaměstnání netrénoval a teď se mu přihodila hodně nemilá věc. V práci mu vlétla kovová špona do oka a jak sám na facebooku napsal, nic podobného už nikdy nechce prožít. To asi nikdo a k Patrikovi letí přání brzkého uzdravení.

Někteří jeho spoluhráči odjížděli s bolestí i ze středeční přípravy, zadák Erba i bratři Skoupí dostali nakopáno a čeká je kurýrování.

Výkon týmu byl ale až na mizernou koncovku dobrý. Ze spousty šancí se trefoval jen zmíněný Kučera, jenž nejprve mířil krásným obstřelem do šibenice a pak dostal míč za obranu, gólman ho vyčapal, ale na dorážku už neměl nárok.

„Jinak se kluci předháněli v zahazování šancí, mohli jsme dát deset branek. Trochu starší tým hostů slušně držel míč, ale šanci měli jedinou, zato tisíciprocentní. Doteď nechápu, že ji z půl metru nedali,“ usmál se trenér Mšece/Nového Strašecí Jan Mrázek.

Co ho potěšilo? Určitě návraty dvou stálic, Ján Ducár hrál fotbal po roční pauze a Mrázkův brácha Lukáš po půl roce. „Oba nám strašně pomohou stejně jako třeba zkušený stoper Neužil ze Mšece. Je výborný a má neskutečný nákop,“ chválil některé borce Jan Mrázek.

Neužil býval ve Mšeci kapitánem, ale jak to bude dál, to ještě jasné není, nový kolektiv si teprve muže s páskou zvolí. A bitvu jako byla ta mezi Babišem a Pavlem nečekejte…

V neděli herní příprava týmu pokračuje. Tentokrát se bude kopat ve Mšeci. Hostující Jedomělice to sem budou mít coby kamenem dohodil.