Hořovice přišly v nastavení o vítězství

Bzová/ Fotbalisté Hořovic byli v neděli dopoledne krůček od vítězství nad Tatranem Rakovník. V posledních vteřinách nastavení ale díky několika chybám Hořovických dokázali hosté vyrovnat na 2:2.

14.4.2008

I.A: Hořovice - Tatran Rakovník 2:2Foto: DENÍK/Jan Vildmon

Hořovice - Tn. Rakovník 2:2

V úvodu měli mírně navrch hosté. Oba celky si v prvních dvaceti minutách vytvořily dva náznaky šancí. Za zmínku jinak stojí jen střela Kapouna z dvaceti metrů, kterou zlikvidoval Šilhavý. Poté se hra vyrovnala, šance ovšem k vidění příliš nebyly. Hosté se dvakrát snažili prosadit rychlými brejky, ale Šilhavý vždy dobře vyběhl a akci soupeřů zastavil.

Druhá půle byla mnohem zajímavější. První šance se zrodila hned v 46. minutě, kdy se ocitl domácí Král zcela volný v šestnáctce, vystřelil ale vysoko nad branku. O dvě minuty později zahrozili i hosté. Po rohu hlavičkoval Beneš z malého vápna nad branku. Gólu se diváci dočkali v 54. minutě. Domácí Kolář zatáhl míč až k brankové čáře a poté zpětnou přihrávkou našel Nesnídala, který zamířil k protější tyči - 1:0. Z vedení se ale Hořovice radovaly jen minutu. Po sérii několika hrubek domácích na hranici šestnáctky vypálil Urik, Šilhavý sice míč vyrazil, ale jen k volnému Eckovi, který doklepl míč do prázdné branky - 1:1. Vyrovnání ovšem hosty nedostalo na koně, naopak více ze hry měli domácí, kteří si vytvořili také několik slušných šancí. Jenže Nesnídal pálil z dobré pozice nad branku a akrobatický pokus Šmída zlikvidoval Fiedler. V 73. minutě Hořovice šly podruhé v utkání do vedení. Rak poslal dlouhým míčem do úniku Nesnídala, který nadvakrát překonal rakovnického brankáře - 2:1. O sedm minut později mohl pojistit vedení domácích Štěpnička, jenže z osmi metrů mířil vysoko nad branku. Závěr zápasu domácí hráči nezvládli. Po několika taktických chybách domácích hráčů přišel ve druhé minutě nastavení centr hostů a vzhledem k tomu, že měl Kapoun dostatek prostoru pro hlavičku, nemohl se nikdo divit, že pohodlně vyrovnal na 2:2.

Branky: 54. a 73. Nesnídal - 55. Eck, 90. (+2) Kapoun. ŽK: Nesnídal, Albl (oba H). Rozhodčí: Rybka. Diváků: 120. Poločas: 0:0.

Hořovice: Šilhavý - Nesnídal, Rak, Král (81. Švarc), Novotný (86. Bláha), Štěpnička, Kolář, Pergl, Albl, Šmíd, Slepička (65. Hlavsa).

Tn. Rakovník: Fiedler - Kratochvíl, Novák, Čermák, Beneš, Hůla, Pokorný, Krejza (74. Kollár), Eck, Kapoun, Urik.

Autor: Jan Vildmon

14.4.2008 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 24 000 Kč Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) Řidič/ka sk. C. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 24000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce: převozy nákladním vozidlem po Rakovníku., Nabízíme: stravenky 100 Kč/den., Kontakt: osobně (Řevničov 503, bývalé JZD), tel. 602321395/602351395 nebo e-mailem uctarna@framalu.cz. Pracoviště: Framalu krušovice s.r.o. - pracoviště ii, 270 54 Řevničov. Informace: František Široký, +420 602 321 395. Kultura a sport - Kultura a sport Sportovní trenéři a instruktoři 15 000 Kč Sportovní trenéři, instruktoři a úředníci sportovních klubů Trenér/ka krasobruslení. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Požadujeme: znalost ruského, ukrajinského a anglického jazyka výhodou, zkušenosti a praxi v oboru., Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 777311154 nebo e-mailem gebhart@seznam.cz. Pracoviště: Hc rakovník, z.s., nábř. Dr. Beneše, č.p. 2332, 269 01 Rakovník 1. Informace: Anželika Belozerova, +420 777 311 154. Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 12 560 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři Kuchař/ka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12560 kč, mzda max. 18240 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: informace: příprava a výdej jídel, zaměstnání na dobu určitou 1 rok ( s možností prodloužení), vyučení v oboru výhodou (není podmínkou)., 1. kontakt tel. 313599325 (7:00-15:00 hod.) , e-mailem zaslat životopis na: issjesenice@issjesenice.cz nebo osobně od 7:00 -15:00 ISŠ Jesenice, Žatecká 1. Pracoviště: Integrovaná střední škola, jesenice, žatecká 1, Žatecká, č.p. 1, 270 33 Jesenice u Rakovníka. Informace: Eva Tomková, +420 313 599 325,739 494 200. Výroba - Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení 15 200 Kč Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15200 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Požadujeme manuální zručnost., Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 774414336 (8:00-17:00 hod.) nebo e-mailem annacupakova@pobox.sk/info@ic-aumont.sk. Pracoviště: Ic - aumont, s.r.o., organizační složka - pracoviště eberspächer, Kuštova, č.p. 2530, 269 01 Rakovník 1. Informace: Marcin Štefan, +420 774 414 336.

Lány zcela propadly ve druhé půli

Rezerva SK se nese na vítězné vlně

-

Tři body byly k padesátinám

Lišany – V důležitém zápase o pomyslných šest bodů dokázali fotbalisté Lišan porazit v utkání I.B třídy Vraný a odpoutali se ze dna tabulky.