FC Po Olešná – FC05 Zavidov 2:1 (1:1)

Prvních deset minut domácí hráči oťukávali svého soupeře a hledali ten správný recept, jak se prosadit. Hned v 11. minutě vyslal z dobrých třicetimetrů svou dělovku k pravé tyči Žatecký a Šindler byl bezmocný – 1:0. Vedení Olešenských ale netrvalo dlouho. Tři minuty nato zavidovský Plincner dlouhým výkopem překvapil Pavlíčka, když balon doplachtil ze čtyřiceti metrů za jeho záda – 1:1. Do konce poločasu ještě oba týmy hrozily, ale branku nepřidaly.
Prvních dvacet minut druhého dějství byli jasně lepší zavidovští fotbalisté, kteří si vytvářeli jednu šanci za druhou. Prakticky se hrálo jen na jednu branku a Pavlíček měl plné ruce práce. Ale obstál. Olešné se postupně dařilo vymanit se z tlaku a párkrát také zahrozili. Nakonec v 83. minutě vstřelili vítězný gól, když Ličman překonal Šindlera – 2:1. Do konce zápasu ještě hosté usilovali o vyrovnání, ale žádnou kloudnou šanci už si vytvořit nedokázali. Olešná tak šťastně plně bodovala.
Olešná: Pavlíček – Žatecký ( 65. Krob), Holeček, Ivančík, Burian – Jirásek ( 80. Secký), Liman, Polášek, Procházka – Fiedler, Hubáček.
Zavidov: Šindler – Chaloupka, Burdil, Pešek, Bureš – Čech, Kubla, Deverát, Plincner – Koc, Blecha.
Rozhodčí:Sýkora-Polívka,Klenot
Diváků: 80