SK Hřebeč - FK Chmel Mutějovice 5:0 (3:0)

Hned v 1. minutě se zcela sám ocitl v malém čtverci Sajner, ve vyložené šanci však vysoko přestřelil. Vzápětí poslal Linhart českou uličkou do šance Staňka, ani ten však branku netrefil. Postupem času herní iniciativu převzali domácí a předčili soupeře prakticky ve všech herních aktivitách.

Ani jim se však dlouho nedařilo překonat hostujícího gólmana Melče, který zmařil šanci Zvoniče, dorážku M. Skalického i hlavičku Čápa. Ve 25. minutě po hlavičce Janíka zastoupil gólmana na brankové čáře Holý. Domácí se dočkali až ve 27. minutě, centr z rohového kopu prošel celým vápnem až na zadní tyč k nepokrytému Urbanovi – 1:0.

Vzápětí vyrobil do té doby výborně chytající Melč fatální chybu, když vykopl míč přímo na záda M. Skalického a musel lovit míč ze sítě podruhé. Pak už to bylo jen o hereckém koncertu domácích, kteří ještě do poločasu navýšili vedení díky další hlavičce nepokrytého Štacha po rohovém kopu. Další rána pro hosty přišla hned ve 46. minutě, pálil Zvonič a hostující obrana tečovala jeho střelu do vlastní branky.

Konečnou podobu výsledku stanovili domácí v 80. minutě po centru před branku, když Melč v silném větru neodhadl směr míče a domácí nabídnutou šancí nepohrdli a korunovali zasloužené vítězství pátou brankou.

Chmel Mutějovice: Melč – Holý - Kapoun, Rosa, Kinter – Beránek, Weis, Koláček, Staněk – Sajner, Linhart.

SK Hřebeč: Moravec – Janík – Skalický S. (85‘ Pechar), Počta, Čáp – Urban, Zvonič (68‘ Lepič), Štach, Procházka – Kott, Skalický M.

EVA DUŠKOVÁ