Přestože Městečko prohrálo s lídrem soutěže 0:3, trenér Ohnivců Stanislav Jansa si z prohry velké vrásky nedělal. „Před utkáním jsme měli dost velké problémy se sestavou a vzhledem k postavení obou týmů v tabulce mohu být i přes prohru s předvedenou hrou docela spokojen."

Hřebeč šla do vedení již ve 4. minutě, když Procházka pohotově vyrazil střelu na branku, avšak odražený míč poslal do sítě Kolařík – 0:1. V 19. minutě se uvolnil Klavík přes několik hráčů a předložil ze strany balon Moravcovi, který měl snadnou úlohu – 0:2. Poté měli velkou šanci domácí, když se Heger proháčkoval přes několik hráčů hostí, vyslal do úniku Máchu, který však ve výborné šanci selhal. Naděje na bodový zisk vzal domácím definitivně ve 25. minutě Servus, který využil nabídku Klavíka – 0:3.

„Po inkasovaných brankách jsme se soustředili především na obranu, abychom uhráli relativně přijatelný výsledek, a nakonec jsme již další gól neinkasovali, takže z téhle strany je spokojenost. Je pravda, že jsme jeden, dva góly mohli dát, to by se mi líbilo ještě víc, ale i tak se nemáme za co stydět," dodal Stanislav Jansa.

Ohnivec Městečko: Procházka – Zuska – J. Šnídl, Heger, Fratina (80. Patera) – Ryba, Hadrava, Červenka, Prokop (46. Levko) – Patrice Baba Musah (78. P. Bestajovský), Mácha. Trenér: Stanislav Jansa.