FK Hředle – FC Olešná 1:5 (1:1)

Hned od úvodních minut byli olešenští jasně lepším celkem, ale střelci se nějak nemohli zastřelit. Již ve čtvrté minutě o sobě dal vědět olešenský Knot. Jeho projektil mířil ale mimo tyče domácí svatyně. O tři minuty později dostal Mucha ideální přihrávku. Tvrdou a přesně mířenou střelou nedal domácímu brankáři sebemenší šanci na úspěch – 0:1. Po čtvrt hodině hry měl další možnost navýšit skóre zápasu hostující Brejcha, ale bohužel pro olešenské barvy nemířil přesně. Postupem času začal domácí celek hru vyrovnávat. Ve dvacáté minutě zahrozili také domácí. Jenže hlavička hředelského hráče šla nad. To bylo jakési varování pro hráče Olešné. O pět minut později vyrazili Hředle do rychlého brejku, a dokázali srovnat – 1:1. Po obdržené brance nebyli hosté již tolik aktivní a na hřišti byla k vidění vyrovnaná partie.

Tah trenéra vyšel dokonale

Do druhého poločasu poslal trenér Olešné svůj tým na hřiště s několika změnami. Již ve 47. minutě se ujali hosté zpět vedení. Holeček našel ve vápně dlouhou přihrávkou volného Muchu, který poslal míč nekompromisně k levé tyči – 1:2. Neuběhlo ani pět minut a Holeček opět skvěle vybídl dalšího spoluhráče ke změně skóre – tentokráte Brejchu – 1:3. Po deseti minutách druhého poločasu vedla Olešná již o tři branky. Aktivní Holeček našel dalším skvělým centrem do vápna Hlavsu, který usměrnil míč hlavou za záda domácího brankáře – 1:4. Na hřišti byla vidět chuť olešenských fotbalistů užít si poslední zápas v letošním ročníku. Hosté si vytvořili několik dalších šancí, ale ujmula se už jen ta v 80. minutě, když hostující Brejcha dokázal využít dokonalou přihrávku – 1:5. Hředelský tým nedokázal na tuto brankovou smršť již odpovědět.