Domácí tentokrát začali mnohem lépe, než v předchozích utkáních a jejich snaha vyústila v obrovskou šanci, kdy Bureš hlavičkoval do brány, ale jeho střelu reflexivně vyrazil gólman Trubína. Na druhé straně se do šance dostal hostující Klička, jenž z úhlu prostřelil Malinovského a poslal Trubín do vedení 0:1. Domácí byli i nadále aktivnější a odměnou jim byl gól Vávry, který dorazil střelu Bechnera – 1:1.

Druhá půle začala pro Hředle nejlépe jak mohla, když se z nenápadné akce prosadil střelou z 25 metrů Bechner – 2:1. „V tuto chvíli jsme se vyloženě podělali z toho, že bychom mohli vyhrát. Zalezli jsme, Trubín začal být aktivnější a po rohu, kdy vznikl obrovský závar, dokázal vyrovnat," zhodnotil pasáž po druhém gólu Hředel jejich vedoucí Jan Sklenář.

Hosté tlačili a málem dali i branku, avšak samostatný únik Porsche zneškodnil Malinovský. V závěru se k Hředlím přiklonilo štěstí, když Vávra poslal v 87. minutě domácí do vedení, Trubín se po této brance sesypal a Hředelští hned v následující minutě svoji výhru pojistili po pěkné akci na jeden dotek, na jejímž konci stál Sláma.

„Spadl nám obrovský kámen ze srdce. V tabulce je to teď hodně nabité a bude důležité, abychom vítězství potvrdili v Klobukách," dodal Jan Sklenář.
FK Hředle: Malinovský – Bureš, Hamouz, Bechner (89. Šmíd), Somol (75. Volráb)– Vodrážka, Sláma, Bethel, Rais – Vitner, Vávra.