Sokol Sýkořice – FK Hředle 3:1 (2:1)

Utkání začalo pro domácí barvy velice dobře. JIž v první minutě utkání nejprve orazítkoval Hříbal břevno hředelské svatyně. Odražený míč pohodově dopravil do sítě Diviš – 1:0. Než se „zelenobílí“ rozkoukali, přišla druhá branka. V desáté minutě zahrávala Sýkořice rohový kop. Zaváhání hostujích obránců potrestal Šulc – 2:0. Až teprve po dvou inkasovaných gólech začali hředelští fotbalisté hrát prim. Drželi míč daleko více na svých kopačkách, začali se více pohybovat. Ve 21. minutě se Hředlím podařilo snížit. Klátil pumelenicí k tyči nedal hostujícímu brankáři šanci. Hosté se i nadále tlačili více před branku soupeře, ale své šance doslova zahazovali. Největší z nich spálil ve 35. minutě Klátil, který nikým neatakován poslal míč hlavou nad konstrukci sýkořické svatyně.

Úvod druhé půle patřil domácímu celku, který několika střelami prověřil pozornost hostujícího gólmana. Poté se ale hra vrátila do stejného scénáře jako v prvním dějství. Hředle se sice snažily vsítit vyrovnávací branku, ale domácí odolávali. Postupem času hosté otevírali více zadní vrátka, čehož využívali domácí, ale jak Mutinský, Hříbal či Diviš své šance zahodili. Definitivní podobu výsledku dal sýkořický Karas, který ve druhé minutě nastavení poslal míč do sítě hředelské svatyně potřetí – 3:1.

M. Sláma (FK Hředle): "Domácí vstřelili rychle dvě branky po našich hrubých chybách, což bylo z jejich pohledu pro vývoj utkání velmi důležité. My jsme však nedokázali územní převahu gólově zúročit, v útočné fázi jsme byli úplně neškodní."

Sokol Sýkořice: Růžička - Voráček, Šulc, Linc, Šnóbl - Pavlis (66. Trousil), Mutínský, Hříbal, Zelenka ( 92. Karas) - Diviš, Brabec.
Trenér : Petr Klouček.
FK Hředle: Melč - Břicháček ml., Vrbata, Hrbek, Roubík - Sláma ml., Linc, Klátil, Koukal Jaroslav - Stibor, Šmíd
Trenér: V. Břicháček st.