II. třída – 10. kolo
FK Hředle – TJ Slabce 5:1 (2:0) – (Bechner 2, Cibulka, Rendl, Šmíd – Konopásk), FC Jesenice A – SK Lány 2:1 (1:0) – (Horvát, Jeníček – Buršík), FK Kněževes A – ČL Kolešovice A 3:3 (0:2) – (Hanych 2, Večeřa – Polánek D., Zuska, Barthel) - pok. kopy 5:4 (Krejčí), SK Senomaty A – FC PO Olešná 0:3 (0:1) – (Majba, Telvák, Procházka), So. Kroučová – B. Rynholec 0:4 (0:1) – (Kedroň, Beran, Skalák, Havlík P.), FC 05 Zavidov – Ol. Rakovník 3:6 (2:3) – (Čech st., Denk, Lukáč – Číhař 5, Peták), SK Lišany – Oh. Městečko – odloženo pro silný vítr a padající větve ze stromů.

1. FK Hředle 10 7 0 1 2 37:17 22
2. ČL Kolešovice A 10 6 1 1 2 29:14 21
3. SK Lány 10 6 0 2 2 39:19 20
4. B. Rynholec 10 6 1 0 3 31:19 20
5. Ol. Rakovník 10 6 0 1 3 30:21 19
6. FC Jesenice A 10 6 0 1 3 33:26 19
7. Oh. Městečko 9 5 1 0 3 22:16 17
8. SK Lišany 9 4 2 0 3 28:19 16
9. FC PO Olešná 10 5 0 0 5 32:23 15
10. FK Kněževes A 10 4 1 1 4 25:27 15
11. SK Senomaty A 10 4 0 0 6 29:29 12
12. FC 05 Zavidov B 10 1 2 0 7 16:39 7
13. So. Kroučová 10 0 1 2 7 11:43 4
14. TJ Slabce 10 0 0 0 10 9:59 0

Střelci
17 branek - Jakub Číhař (Ol. Rakovník),
14 branek - Petr Šnídl (Oh. Městečko),
13 branek – Denis Scott Bechner (FK Hředle),
12 branek - Michal Reichl (SK Lány)
11 branek – Jiří Hanych (FK Kněževes),
10 branek –Adam Vitner (FK Hředle), Petr Buršík (SK Lány),
8 branek – Jakub Vávra (SK Senomaty A), Filip Milfait (B. Rynholec), David Jeníček (FC Jesenice A)
7 branek – Jaroslav Daniša Václav Zuska (ČL Kolešovice A), Milan Beran (B. Rynholec),
6 branek – Daniel Roušavý (SK Lišany),
5 branek – František Machovský (So. Kroučová), Martin Havel (Ol. Rakovník), Martin Karnold (SK Senomaty A), Milan Petr (SK Lány), Lukáš Majba a Radek Polášek (FC PO Olešná), Dominik Kolář (FC Jesenice A)
4 branky - Tomáš Vodrážka, Martin Polášek (FC PO Olešná), Jan Paseka a Michal Bagi (SK Lišany), Lukáš Dadák (B. Rynholec), Daniel Polánek (ČL Kolešovice A),
3 branky - Luboš Mácha (SK Senomaty A), Petr Šťastný a Petr John (FC Jesenice A), Tomáš Kapoun, Pavel Barthel a Ondřej Havel (ČL Kolešovice A), Radim Topinka, Patrik Telvák a Roman Zadák (FC PO Olešná), Tomáš Sejpka, Radek Čihař a Petr Holeček (FK Kněževes A), Václav Mutínský a Jiří Jelínek (SK Lišany), Zdeněk Špimr (Ol. Rakovník), Jan Sláma (FK Hředle), Ondřej Humr (SK Lány), Jiří Urban (Oh. Městečko), Petr Čech st. (FC 05 Zavidov)

Ilustrační foto
Bubáci nebyli ve Hvozdnici daleko od výhry



III. třída – 10. kolo
So. Janov – SK Pavlíkov 1:0 (1:0) – (Kail), TJ Roztoky A – So. Sýkořice 1:1 (0:0) – (Vrábík – Linc P.) – pok. kopy 4:3 (Kaplan), TJ Šanov – So. Pustověty 1:3 (0:2) – (Novotný – Elmerich 2, Knap),
Sj. Chrášťany – TJ Čistá 10:2 (8:1) – (Králička 4, Dvořák 2, Loula 2, Kozák, Erben – Fidler, Stárek R.), SK Oráčov – B. Lubná 0:6 (0:5) - (Pokorný R. 2, Varyš 2, Laňka. Bok Z.), Sp. Řevničov – So. Branov 4:1 (1:1) – (Husák Jan 2, Murčo, Urbanovič – Vilím).

1. B. Lubná 10 10 0 0 0 42:8 30
2. So. Pustověty 10 9 0 0 1 26:12 27
3. Sp. Řevničov 10 7 0 0 3 32:26 21
4. TJ Roztoky A 10 4 2 2 2 20:19 18
5. Sj. Chrášťany 10 5 1 0 4 30:21 17
6. So. Sýkořice 10 4 0 3 3 15:16 15
7. So.Janov 10 4 1 0 5 17:13 14
8. SK Oráčov 10 3 1 0 6 20:32 11
9. So. Branov 10 3 0 1 6 23:26 10
10. SK Pavlíkov 10 1 2 0 7 16:29 7
11. TJ Šanov 10 2 0 0 8 10:28 6
12. TJ Čistá 10 1 0 1 8 14:35 4

Střelci
11 branek – Radek Truksa (So. Pustověty), Radek Pokorný (B. Lubná)
10 branek – Radek Choc (So. Branov), Adam Trejbal (B. Lubná),
9 branek – Dominik Varyš (B. Lubná), Jaroslav Bařtipán (SK Oráčov),
8 branek – Jan Husák (Sp. Řevničov),
7 branek – Lubomír Kozák a Petr Králička (Sj. Chrášťany), Martin Elmerich (So. Pustověty),
6 branek - Kryštof Loula (Sj. Chrášťany),
5 branek - Jiří Hošek, Jan Urbanovič a Filip Libecajt (Sp. Řevničov), Jan Elsnic (SK Oráčov)
4 branky – Tomáš Krátký (So. Branov), Vojtěch Hladík a Pavel Hruška (TJ Roztoky A), Martin Škrlant (SK Pavlíkov), Aleš Sekyra (TJ Šanov), Jiří Votroubek ml. (TJ Čistá), Petr Kovařík (So. Sýkořice), Martin Rosa a Jakub Kail (So. Janov),
3 branky – Michal Malík (TJ Šanov), Stanciu Liviu – Vasilea Petr Linc (So. Sýkořice), Jiří Hošek (Sp. Řevničov), Pavel Kollár a Zbyšek Bok (B. Lubná), Adam Bureš (SK Pavlíkov), Jaromír Knap (So. Pustověty)

Fotbalisté Tatranu prohráli ve 12. kole divize s Chomutovem po penaltovém rozstřelu, když v normální hrací době skončil duel 2:2.
Krize Tatranu na domácím hřišti trvá



IV. třída – 7. kolo
SK Mš. Žehrovice – FK Kněževes B 3:0 kontumačně
IV. třída – 10. kolo
SK Mš. Žehrovice – So. Panoší Újezd 5:1 (1:1) – (Kureš 2, Volf, Kočí, Slavík - Klekner), ČL Kolešovice B – SK Senomaty B 1:2 (1:0) – (Holeček – Vávra 2), FK Kněževes B – So. Petrohrad 9:2 (7:2) – (Malafa 5, Miksa 2, Čihař R., Řezáč – Kovář M. 2), So. Ruda – TJ Roztoky B 0:2 (0:0) – (Fikejz, Svoboda), So. Srbeč – FC Jesenice B – nehráno, FK Kounov – volno.

1. So. Petrohrad 9 6 2 0 1 47:27 22
2. TJ Roztoky B 9 7 0 0 2 24:11 21
3. SK Mš. Žehrovice 10 4 2 1 3 25:19 17
4. SK Senomaty B 9 4 2 0 3 26:21 16
5. So. Srbeč 8 4 0 3 1 34:18 15
6. FC Jesenice B 8 4 1 1 2 27:21 15
7. So. Ruda 9 5 0 0 4 21:20 15
8. FK Kněževes B 9 3 0 1 5 23:26 10
9. ČL Kolešovice B 9 3 0 1 5 18:23 10
10. FK Kounov 9 2 0 0 7 11:45 6
11. So. Panoší Újezd 9 0 0 0 9 16:41 0

Střelci
13 branek - Milan Svítek (So. Srbeč),
11 branek - Dominik Kolář (FC Jesenice B), Marcel Kovář (So. Petrohrad),
9 branek - Adam Jurča, Jaroslav Kovář a Karel Pros (So. Petrohrad),
7 branek - Miroslav Mišík (So. Srbeč), Luboš Malafa (FK Kněževes B)
6 branky - Lukáš Halámek (So. Petrohrad), Jakub Polánek (ČL Kolešovice B),
5 branek - Daniel Polánek (ČL Kolešovice B), Antonín Polcar (SK Senomaty B),
4 branky - Luboš Mácha (SK Senomaty B), Vít Husák a Jan Pondělíček (So. Ruda), Lukáš Voborník a Karel Kratina (So. Srbeč), Milan Liprt (So. Panoší Újezd), Petr Kureš (SK Mš. Žehrovice),
3 branky - Bronislav Polcar (So. Panoší Újezd), Jaroslav Kaftan, Ondřej Čumpelík a Václav Varyš (TJ Roztoky B), Jiří Mayrich a Jan Kočí (SK Mš. Žehrovice), Tomáš Novotný, Martin Matouš (So. Ruda), Milan Palkoska a Jakub Vávra (SK Senomaty B), Vít Fiala (FC Jesenice B), Milan Cífka (So. Srbeč), Jiří Hanych a Václav Kyncl (FK Kněževes B), Petr Huttr (FK Kounov)
ČL Kolešovice – FC PO Olešná 2:2 (1:2) – (Rychtařík, Čureja – Štiller, Somol) – pok. kogpy 2:3, Sp. Lužná – volno.

Trenér Dynama Luboš Urban už na Letné myslel na páteční zápas s Teplicemi.
Trenér Urban o Šírlově zkratu: Neomluvitelný úlet