Kdo z diváků přišel jen o chvilku později, neviděl dvě branky v síti domácích. Hosté vlétli do zápasu jako uragán a hned ve 2. minutě je poslal Hodek křižnou střelou z necelých deseti metrů do vedení – 0:1. A po dalších dvou minutách to bylo 0:2, když Čížek uvolnil Hrubého a ten neměl problém překonat Jandu podruhé.

Poté se domácí postupně dostávali do hry, vypracovali si několik slibných příležitostí, střely však končily mimo branku, nebo v rukavicích pozorného Štefana. Až ve 35. minutě podnikli domácí bleskový protiútok a Červený snížil na 1:2. Rakovničtí byli i nadále aktivnější, ale vyrovnat se jim nepodařilo ani z jedné z mnoha standardních situací.

Úvod druhé půle přinesl vyrovnanou kopanou, hosté nikam nespěchali a domácí, byť se snažili a do náznaků šancí se dostávali, k vyrovnávací brance se nedopracovali. Byli to naopak hosté, kteří v 68. minutě po signálu z rohového kopu zvýšili Kubešem na 1:3. A v samotném závěru po rychlém protiútoku pečetil výhru Dukly Šebrle – 1:4.

SK Rakovník – Dukla B 1:4

Branky: 35. Jar. Červený – 2. Hodek, 4. Hrubý, 68. Kubeš, 84. Šebrle. Poločas: 1:2.

SK Rakovník: Janda – Rohla, Rendla, Krupička – Duchoň, Severin – Hejda, Sklenka, Krejčík, Dolák – Jar. Červený, střídali Šrédl, Čech, Vilímek, Pucholt, P. Tvrz. Trenér Radim Suchánek.