Utkání týmů III. třídy bylo celkem pohledné, oba dva celky bojovaly a už to vypadalo, že zápas skončí 2:2, když pět minut před koncem přeloboval Rous jinak výtečného gólmana Martina Hůlu.

Ten se stal nakonec hrdinou zápas, protože vychytal dva pokutové kopy domácích. Ani Kokšál ani Kozák nedokázali míč umístit tak, aby na něj Hůla nedosáhl. To nebylo všechno, i v samotné hře si mladý gólman počínal bezchybně.

Byl to tedy hlavně on, kdo Rakovníku zmařil šanci vsítit devítistou branku od roku 2004. Pokud by Olympie penalty proměnila, stal by se jubilejním střelcem pravděpodobně Stanislav Rous, ten zaznamenal i první branku. Těsně před poločasem zvýšil na 2:1 Kozák. Od hostů se trefil Texl a Čermák.

Takhle si budou muset hráči Rakovníka na slavnou chvilku ještě počkat, třeba se trefí někdo už v příštím zápase v Lánech.

Olympie: Řezníček – Eck, Špimr, Křováček, Němec – Rous, Kokšál, Kolář, Kratochvíl – Dyršmíd (46. Koch), Kozák.

Roztoky: Hůla – Kněžík, Mesiar, Krůta T., Horáček, Wittmann, Krůta V., Texl, Čermák, Čumpelík, Kapuš. Střídali: Vrábík a Hlavatý.