Tatran Rakovník – Poděbrady 3:0 (1:0)

Lepší vstup do utkání si trenér Eck nemohl přát. Po centru se míč dostal k L. Kučerovi, který v 1. minutě otevřel skóre 1:0. Následovala dvacetiminutovka, kdy byl Tatran sice aktivnější, ale bez efektu. Diváci by se mohli radovat ve 20. minutě, ale to by musel P. Kučera místo individuální akce zvolit nahrávku na Pidrmana, který mohl střílet do prázdné branky.

O 10 minut později to byl právě P. Kučera, který diváky potěšil, když parádními nůžkami poslal balón pod břevno, ale gólman hostí tuto střelu vyrazil nad. Hosty zdobily především brejky, kterých ke konci prvního poločasu využívali. Ve 44. minutě přišla asi největší šance Poděbrad, když domácí obrana chybovala. Než ale stihl hostující útočník vystřelit byl faulován. Výsledek se do konce prvního poločasu  nezměnil.

Další gólová příležitost domácích mohla přijít v 68. minutě, kdy L. Kučera nastřelil ,z voleje, pouze tyč.  Diváci i Tatranští se pojistky dočkali za dvě minuty, když David Gögh poslal z tresného kopu míč na přední tyč, kde byl Pidrman, a ten hlavou pohodlně zvýšil skóre  na 2:0.

Podobná situace se opakovala o pár minut později, nyní ale hlavičkoval P. Kučera těsně nad. Pět minut před koncem zápasu, vedl balon po levé straně  autor druhého gólu a i k jeho překvapení se centr proměnil v gól a tím se uzavřel výsledek na konečných 3:0.

Tatran Rakovník: Zach – Čermák, Vecka, Hornof, Melichar (82. Houška) – L. Kučera, Verner, Gögh, Špička (73. Weis) – P. Kučera, Pidrman.