Braškov – Kněževes 6:1 (4:0)

Fotbalisté Kněževsi neměli v Braškově lehkou situaci. K zápasu odjížděli v polorozpadlé sestavě, zaskakovat museli i nováčci. Domácí byli na první pohled lepším a fotbalovějším týmem. Hostům chyběla síla (to i proto, že ráno spousta z nich odehrála zápas jejich „béčka“), strádali na technice a znát byly i zkušenosti. Do 25. minuty se ale Kneževes držela zuby nehty, pak však už tlaku neodolal a góly začaly padat. Vedlejší je i to, že některé byly neregulérní, hlavním cílem pro Kněževes je dohrát soutěž. Pak se bude teprve spekulovat, co dál. Trenér Procházka upřímně říká: „Na kraj nemáme lidi“. Slabou záplatou po ztrátě šesti gólů byla branka Vršeckého. Ten doklepával do prázdné branky míč, který neudžel v náručí domácí golman – 6:1.

Lety – Městečko 1:3 (0:3)

První poločas měli v režii hosté, i když domácí si také vytvořili dost šancí, bohu dík je nezúročili. Městečko tedy v poločase vedlo 3:0. Z prázdné branky ještě na poslední chvíli vytahoval míč Hadrava. Druhý poločas domácí nepříjemně „kousali“ a chtěli s výsledkem něco udělat. Bohužel se v poslední dvacetiminutovce nechali vyprovokovat a dvakrát opláceli. Tím si řekli o dvě červené karty. Městečko mělo sice lehčí situaci, ale zřejmě byli s výsledkem už spokojeni a nikam se nehrnuli. Naopak i devítičlenné Lety dokázaly vytěžit maximum. V závěru zápasu se jim povedlo dokonce snížit na 1:3, když domácí útočník prošel městečskou obranou a prostřelil golmana.