Divize
Nejvyšší fotbalová soutěž na Rakovnicku se hraje kde jinde než v Rakovníku a hraje ji kdo jiný než největší fotbalový oddíl na okrese SK Rakovník.
Hráči do fotbalové divize B vstoupili senzačním způsobem. Na svém hřišti si poradili s papírově daleko silnějším soupeřem Jirny. Poté následovala série tří porážek. Nejprve v Hazlově, následně si rakovničtí fotbalisté neporadili na domácím hřišti s týmem LOKO Vltavín. V dalším kole zajížděl Rakovník do Libiše. Zde se mu zápas vůbec nepovedl a odvezl si domů šestibrankový příděl.

SK Rakovník plně bodoval v domácím zápase s rezervou Sokolova. Hráči SK odjížděli s touhou zisku nějakého bodu změřit své síly s rezervou prvoligového Kladna. To se jim nakonec nepovedlo. Následovala série výher a porážek a po podzimní části sezony se bylo jasné, že rakovničtí budou hrát (stejně jako v minulosti) o udržení v této soutěži. První dvě kola rakovnickému klubu vůbec nevyšla. Rakovničtí doma překvapili, když porazili Hazlov. Další týden se postarali o další senzaci. Tentokráte vyhráli na horké půdě Loko Vltavínu a v domácím prostředí urvali bod s Libiší.
Rakovničtí nakonec skončili na devátém místě s celkovým skórem 45:59 a na své konto získali celkem 42 bodů. Ze třiceti zápasů dokázali třináctkrát vyhrát, čtrnáctkrát odcházeli ze hřiště poraženi a pouze třikrát získali po bodu. Rakovničtí mají také zajímavou bilanci zápasů doma a venku. V tabulce tohoto hodnocení se nacházejí shodně v obou tabulkách na osmém místě.


Krajský přebor
V tomto již uplynulém soutěžním ročníku měl rakovnický okres celkem dva zástupce a to Sokol Nové Strašecí a FC Jesenici. To nebude již platit pro nadcházející sezonu. Jesenice míří zpět do I. A třídy.


Nové Strašecí
Daleko lépe se dařilo Novému Strašecí, které v konečné fázi obsadilo šesté místo v tabulce jen s šestibodovou ztrátou na třetí celek tabulky Zápy. Novostrašecký klub dokázal získat během uplynulého ročníku na své konto celkem 40 soutěžních bodů. Tým má také velmi vyrovnanou bilanci proher a výher. Celkem dvanáctkrát odcházeli hráči ze hřiště jako vítězové i jako poraženi a čtyřikrát se rozešli se soupeři smírně. Za celou sezonu nastřílel strašecký tým do sítě soupeřů 36 branek a 40 jich inkasoval. Fotbalistům se daleko více dařilo na domácím prostředí, kde jsou v celkové tabulce s devíti výhrami na pátém místě. Naopak se hráčům nedařilo na hřištích soupeře, kde dokázali vyhrát pouze třikrát.


FC Jesenice
Tento ročník je pro Jesenici ve znamení zřejmě jednoho špatného snu. Nejen že Jesenice po několikaletém učinkování v této soutěži končí, ale ani se ji nedařilo dostatečně motivovat hráče k lepšímu přístupu a podstatně lepším výkonům. To se projevilo v počtu získaných bodů. Přitom Jeseničtí začali sezonu plným bodovým ziskem. Pak ale následovala série porážek, kterou tu a tam vystřídala výhra. Jeseničtí se v konečné tabulce umístili na předposledním čtrnáctém místě a na své konto získali pouhých dvacet bodů. Celkem inkasovali od soupeře 75 branek, Jeseničtí se do sítě protivníků trefili stejně jako strašečtí kolegové šestatřicetkrát. Jesenice odcházela ze hřiště šestnáctkrát poražena, pouze čtyřikrát dokázala naplno bodovat a osmkrát se rozešla se soupeři smírně.