Sokol Janov – Sokol Branov B 1:0 (0:0)

Od úvodního hvizdu se domácí borci do svého soupeře zakousli, dostávali se do spousty šancí, ale jejich velkou slabinou bylo opět jejich neproměňování. V šancích se postupně střídali Holátko s Černým a dokonce ani Duškovi se nepodařilo rozvlnit síť za hostujícím brankářem Dubským.

Postupem času se hra vyrovnávala, vázla ovšem kombinace a soupeři se soustředili na dlouhé nakopávané míče, se kterými si zadáci dokázali bez problémů poradit. Proto se také do šaten odcházelo za bezgólového stavu a s nadějí na lepší divácký zážitek v nastávajích 45 minutách.
Hned ve 46. minutě vyslyšel volání skalních janovských příznivců po lepším fotbale Holátko a po centru z pravé strany orazítkoval břevno a tyčku branovské branky.

Na druhé straně v 55. minutě po chybě v záloze se na osamoceného domácího brankáře Kopáčka řítil z levé strany hostující útočník, ale po kličce trefil pouze tyčku a nadcházející melu v pokutovém území dokázala janovská obrana řízným odkopem vyřešit.

Hra byla v tuto chvíli otevřenější a díky oběma mužstvům se hrál pěkný fotbal, který sklízel ovace diváků. Šťastnější byli v 65. minutě ti janovští, neboť se po krásném pasu od Duška z pravé strany dostal do šance Černý a nádhernou střelou trefil horní roh branovské svatyně - 1:0.

Od této chvíle se hra přiostřila a hosté, kteří věřili minimálně v bod z Janovské arény, začali riskovat a dostávali se stále více do prostoru před domácího brankáře Kopáčka.

Jak on, tak i janovská obrana v novém složení všechny šance Branovských s přehledem zlikvidovali a tak se stav do konce utkání již nezměnil a domácí borci mohli opět ukázat svým příznivcům po závěrečném hvizdu tradiční děkovačku.

Sokol Janov: Kopáček - Melč, Amler, Zrubec, Bureš - Bernard, Ubl, Dušek, Černý - Peták, Holátko. Střídali: Němec, Bejbl, Rosa.

Sokol Branov B: Dubský Z. - Votruba, Pokorný, Dubský J., Hora – Konipásek, Krátký, Kougl, Novák - Sklenička, Štiller. Střídal Ježek.

TOMÁŠ KINTER