Ale postup do nejvyšší okresní soutěže, nebo spíš zájem o něj, se asi vytratil. Žádnému týmu na čele se do OP moc nechce. Dokoce i Janov stále není rozhodnutý a podle slov předsedy klubu Jana Hrivňaka si dávají hráči ještě nějaký čas na rozmyšlenou.

Pohár mohli získat už po vítězství 1:0 na domácím hřišti, ale předseda volal sekretáři Jaroslavu Krausovi, aby nic nevozil, protože nebylo jasné, jestli Janov výsledek 1:0 udrží.

Nicméně vedení Janova si postup moc nepřeje, hráči naopak ano. Kdo jiný by měl jít ale nahoru? Vše bude asi jasné až po posledním zápase v Pustovětech, kde Janov dostane pohár, ať se stane cokoliv.

Ani loňský účastník II. třídy Olympie Rakovník nechce zpět do dvojky. I když mají Rakovničtí jedno z nejhezčích hřišť (Zátiší) a jsou druzí v tabulce, nahoru se jim nechce.

V sobotním utkání porazili Branov B, který bojuje o udržení ve III. třídě, stejně jako Ruda. Poslední jsou v tabulce Slabce.
Sobotní duel byl na jednu branku. V prvním poločase se gólman Řezníček vůbec nedotkl míče a ve druhém asi jen dvakrát.

Z hostů dokázal chvíli podržet míč nebo zakombinovat pouze Milan Štiller. Hosté odehráli celé utkání o deseti hráčích.

Branky za Olympii: Kolář 2, Plánička 2, Filip 2, Dyršmíd 2. Branka za Janov: Černý.

Olympie Rakovník: Řezníček – Křováček (Filip), Šmíd (Řenč), Kalfiřt, Němec, Táče, Kolář, Sýkora, Plánička, Dyršmíd, Wittmann.

Branov B: Dubský – V. Votruba, Ježek, Kraus, Kogl, Štiller, J. Votruba, Tkáč, Konopásek, Sklenička.