Na straně domácích se představili například Bohatý či Pech, hostující hráče dirigoval zkušený Dušek v záloze a z obrany nad vším dohlížel další bývalý hráč Chmele Mutějovice Pelc.

Kroučová – Janov 1:2 (1:1)

Zápas začal lépe pro domácí, kteří se natlačili před branku hostujícího gólmana Kopáčka, který ovšem několika bravurními zákroky jejich šance zlikvidoval.Tento tlak trval ovšem jen 8 minut, neboť se hráči Sokola Kroučová dopustili faulu v nebezpečné blízkosti trestného území a trestné kopy ze střední vzdálenosti, to je specialita Janovského špílmachra Duška, který krásnou táhlou střelou z 25 metrů do šibenice nedal domácímu brankáři žádnou šanci – 0 :1.

V tento okamžik narostla křídla hostujícím hráčům a začal koncert neproměněných příležitostí, které Janovští trestuhodně zahazovali. To se jim stalo osudným, neboť v 39. minutě. Po nepokrytí domácího záložníka přišel centr do pokutového území a šance Husáka. Tu první opět Kopáček bravurním zákrokem zlikvidoval ovšem proti druhé byl bez šance – 1 : 1. V tu chvíli se hra obrátila a Janovští mohou děkovat svému brankáři, že do kabin se odcházelo za nerozhodného stavu. Na začátku druhé půle došlo ke střídání v hostujících řadách, kdy za zraněného Petáka naskočil kanonýr Holátko. Hra se přelévala z jedné strany na druhou, byla plná osobních soubojů, které po zásluze odměňoval rozhodčí Schoř žlutými kartami. Více ze hry měli ovšem Janovští hráči, ale opět je zklamala nepřesná koncovka. V šancích se postupně několikrát ocitl střídavší Holátko, následoval ho Černý s Němcem, ale síť za brankářovými zády se jim nepodařilo rozvlnit.

Na opačné straně se opět blýskl krásným zákrokem Kopáček, který své spoluhráče v této těžké chvilce opět podržel. Rozuzlení přinesla 75. minutě, kdy po centru z levé strany a následné hlavičce Holátka se k míči dostal zcela nepokrytý Bernard a nezaváhal 1:2.

Domácí borci v čele s Pechem se v tuto chvilku vrhli zcela do útoku a snažili se zvrátit nepříznivý stav zápasu. To se jim bohužel nepodařilo ani v nastaveném čase a tak si odvezl zaslouženě tři body Janovští hráči.

Autor: Tomáš Kinter