II. třída – 15. kolo
Ol. Rakovník - TJ Slabce 3:0 (0:0) – (Klátil, Číhař, Rous), SK Lány - FK Kněževes A 5:1 (4:1) – (Balík 2, Petr 2, Cafourek, - Neveďal), FC Jesenice A - SK Senomaty A 3:1 (0:1) – (Jeníček 2, Fiala V. – Komín), FK Hředle - SK Lišany 3:1 (0:1) – (Vodrážka, Vitner, Bechner – Medřický), So. Kroučová - FC PO Olešná 0:6 (0:3) – (Majba 2, Černý 2, Polášek M., Sejpka), FC 05 Zavidov B - ČL Kolešovice A 3:1 (2:0) – (Zuda, Vanický, Čech st. – Barthel), B. Rynholec - Oh. Městečko 1:1 (0:0) – (Rajgl – Grill) - pk 10:9.

1. FK Hředle 14 10 0 1 3 49:22 31
2. SK Lány 14 8 2 2 2 55:24 30
3. Ol. Rakovník 14 9 0 1 4 41:27 28
4. FC Jesenice A 14 8 1 1 4 42:31 27
5. ČL Kolešovice A 14 7 1 1 5 33:24 24
6. FK Kněževes A 14 7 1 1 5 35:35 24
7. SK Lišany 14 5 4 0 5 36:31 23
8. FC PO Olešná 14 7 0 1 6 44:31 22
9. B. Rynholec 14 6 2 0 6 35:32 22
10. Oh. Městečko 14 5 1 2 6 27:28 19
11. SK Senomaty A 14 6 0 0 8 39:38 18
12. FC 05 Zavidov B 14 4 2 1 7 27:46 17
13. So. Kroučová 14 0 1 3 10 13:56 5
14. TJ Slabce 14 1 0 1 12 15:66 4

Střelci
19 branek - Jakub Číhař (Ol. Rakovník),
16 branek – Denis Scott Bechner (FK Hředle),
15 branek - Michal Reichl (SK Lány), Jiří Hanych (FK Kněževes),
14 branek - Petr Šnídl (Oh. Městečko),
13 branek – David Jeníček (FC Jesenice A), Jakub Vávra (SK Senomaty A),
12 branek - Petr Buršík (SK Lány),
11 branek – Adam Vitner (FK Hředle),
9 branek – Milan Beran a Filip Milfait (B. Rynholec),
8 branek – Daniel Roušavý (SK Lišany), Jaroslav Daniš a Václav Zuska (ČL Kolešovice A),
7 branek – Milan Petr (SK Lány), Jiří Jelínek (SK Lišany), Radek Polášek a Lukáš Majba (FC PO Olešná),
6 branek – Martin Polášek (FC PO Olešná), Petr Holeček (FK Kněževes A), Martin Havel a Zdeněk Špimr (Ol. Rakovník),
5 branek – Petr Čech st. (FC 05 Zavidov B), František Machovský (So. Kroučová), Martin Karnold (SK Senomaty A), Tomáš Vodrážka (FC PO Olešná), Dominik Kolář (FC Jesenice A), Pavel Barthel a Daniel Polánek (ČL Kolešovice A), Stanislav Rous (Ol. Rakovník), Martin Vodrážka (FK Hředle),
4 branky - Roman Zadák a Tomáš Sejpka (FC PO Olešná), Jan Paseka a Michal Bagi (SK Lišany), Lukáš Dadák (B. Rynholec), Aleš Kraus (FC 05 Zavidov B), Milan Staněk (FK Hředle), Vít Fiala a Petr John (FC Jesenice A), Radek Čihař (FK Kněževes A), Jakub Matějka (SK Lány),

Sparta Lužná v jarní premiéře I. B třídy prohrála s rezervou Slaného 2:3.
Lužná se ani v jarní premiéře prvních bodů nedočkala

III. třída – 13. kolo
So. Pustověty - So. Janov 2:0 (0:0) – (Knap, Bičovský V.), TJ Roztoky A - SK Pavlíkov 3:3 (1:1) – (Masarovič, Ben Hadj, Moysevych – Ledvina 2, Polcar) – pk 3:1 (Hruška), TJ Šanov - B. Lubná 0:4 (0:1) – (Bok M. 2, Vopat D., Henzély), So. Branov - So. Sýkořice 3:4 (2:2) – (Rasocha 2, Hlaváček – Mutínský 2, Liviu-Vasile, Kovařík), Sp. Řevničov - TJ Čistá 4:2 (3:1) – (Husák Jan 2, Hošek, Kolek – Votroubek R. 2), Sj. Chrášťany - SK Oráčov 2:1 (2:0) – (Hanzl, Nováček - Vachtl).

1. B. Lubná 12 12 0 0 0 52:12 36
2. So. Pustověty 12 11 0 0 1 34:13 33
3. Sp. Řevničov 12 8 0 0 4 37:34 24
4. TJ Roztoky A 12 5 3 2 2 27:23 23
5. So. Sýkořice 12 6 0 3 3 21:19 21
6. Sj. Chrášťany 12 6 1 0 5 36:28 20
7. So.Janov 12 5 1 0 6 22:16 17
8. SK Pavlíkov 12 2 2 1 7 28:33 11
9. SK Oráčov 12 3 1 0 8 22:43 11
10. So. Branov 12 3 0 1 8 27:35 10
11. TJ Šanov 12 2 0 0 10 10:34 6
12.. TJ Čistá 12 1 0 1 10 17:43 4

Střelci
14 branek – Radek Pokorný (B. Lubná)
12 branek – Radek Truksa (So. Pustověty),
11 branek – Adam Trejbal (B. Lubná),
10 branek – Jan Husák (Sp. Řevničov), Dominik Varyš (B. Lubná), Radek Choc (So. Branov),
9 branek – Jaroslav Bařtipán (SK Oráčov), Petr Králička (Sj. Chrášťany),
8 branek – Martin Elmerich (So. Pustověty),
7 branek – Lubomír Kozák (Sj. Chrášťany),
6 branek - Kryštof Loula (Sj. Chrášťany), Jiří Hošek a Filip Libecajt (Sp. Řevničov), Martin Škrlant (SK Pavlíkov),
5 branek - Tomáš Krátký (So. Branov), Jan Urbanovič (Sp. Řevničov), Jan Elsnic (SK Oráčov), Pavel Hruška (TJ Roztoky A), Martin Rosa (So. Janov), Lukáš Polcar (SK Pavlíkov), Petr Kovařík (So. Sýkořice),
4 branky – Stanciu Liviu – Vasile (So. Sýkořice), Vojtěch Hladík a Miroslav Vrábík (TJ Roztoky A), Aleš Sekyra (TJ Šanov), Jiří Votroubek ml. a Roman Votroubek (TJ Čistá), Petr Kovařík a Petr Linc (So. Sýkořice), Radek Konvalinka a Jakub Kail (So. Janov), Jaromír Knap a Luboš Koláček (So. Pustověty), Robert Henzély (B. Lubná)

Ilustrační foto
Zavidovské torzo nemělo v Komárově nárok

IV. třída – 13. kolo
FK Kounov - So. Petrohrad 2:3 (1:2) – (Holík, Tygl – Jurča, Pros, Kovář J.), SK Mš. Žehrovice - TJ Roztoky B 8:4 (4:1) – (Škuthan 3, Eisenstein A., Kočí, Kumstát, Krůta T. a Horáček vlastní – Čumpelík 3, Krůta T.), ČL Kolešovice B - FC Jesenice B 1:5 (1:2) – (Zuska V. ml. – Kolář 2, Horvát, Beneš, Pacourek), So. Panoší Újezd - FK Kněževes B 1:6 (1:5) – (Polcar B. – Čihar R. 2, Žemlička, Miksa, Krýl, Louček), So. Srbeč - So. Ruda 4:1 (1:0) - (Svítek 2, Cífka, Voborník – Husák), SK Senomaty B – volno.

1. So. Petrohrad 11 8 2 0 1 52:30 28
2. TJ Roztoky B 11 8 0 0 3 33:21 24
3. FC Jesenice B 11 6 1 2 2 41:24 22
4. So. Srbeč 11 5 1 3 2 42:26 20
5. SK Mš. Žehrovice 11 5 2 1 3 33:23 20
6. SK Senomaty B 10 5 2 0 3 31:22 19
7. So. Ruda 11 5 0 0 6 23:26 15
8. FK Kněževes B 11 4 0 1 6 30:32 13
9. ČL Kolešovice B 11 4 0 1 6 22:30 13
10. FK Kounov 11 2 0 0 9 13:55 6
11. So. Panoší Újezd 11 0 0 0 11 19:50 0

Střelci
16 branek - Milan Svítek (So. Srbeč), Dominik Kolář (FC Jesenice B),
12 branek - Karel Pros (So. Petrohrad),
10 branek - Marcel Kovář, Adam Jurča a Jaroslav Kovář (So. Petrohrad),
8 branek - Daniel Polánek (ČL Kolešovice B), Miroslav Mišík (So. Srbeč),
7 branek - Lukáš Halámek (So. Petrohrad), Luboš Malafa (FK Kněževes B)
6 branky - Karel Kratina (So. Srbeč), Jakub Polánek (ČL Kolešovice B), Ondřej Čumpelík (TJ Roztoky B)
5 branek - Lukáš Voborník (So. Srbeč), Luboš Mácha a Antonín Polcar (SK Senomaty B), Ladislav Jambor (FC Jesenice B), Vít Husák (So. Ruda)
4 branky - Bronislav Polcar (So. Panoší Újezd), Jakub Vávra (SK Senomaty B), Jan Pondělíček (So. Ruda), Milan Liprt (So. Panoší Újezd), Petr Kureš a Jan Kočí (SK Mš. Žehrovice), Jiří Beneš (FC Jesenice B), Radek Čihař (FK Kněževes B)

Divize: Kladno - Tn. Rakovník 1:0.
Rakovnický SK loupil v Jankově, Tatran na Kladně smolně padl