SK Pavlíkov - AFK Slavia Malešice 1:1 (1:0)

Do začátku zápasu vstoupily Lvice sebevědomě s chtíčem odčinit nezdařilý vstup do jara soutěže. Na první větší šanci se čekalo necelých 5 minut. Řenčová si náběhem řekla o míč, který následně předložila Pázlerová, její střela však soupeřkám problémy neudělala.

Když to nešlo z pravé, tak to Lvice zkusily po levé straně. Přesná přihrávka Churanové našla nabíhající Ketmanovou, která přízemní střelou k tyči otevřela skóre zápasu. Útočné akce pavlíkovských fotbalistek neutichaly, avšak žádná nepřinesla větší nebezpečí pro gólmanku malešické Slavie.

Zkušené soupeřky inkasovaná branka nepoložila, naopak, hned dvakrát výrazně zahrozily před brankou domácích, kdy v obou případech domácí zachránilo břevno. Chvíli před koncem poločasu mohla domácí Bartůšková přidat pojistku po špatné rozehrávce hostů, avšak její střela skončila taktéž na brankové konstrukci.

Do druhého dějství šly Lvice s jednobrankovým vedením a tudíž i větším klidem. Chvíli po úvodu ale dostaly studenou sprchu v podobě srovnání po nedůsledném bránění. Churanová měla možnost odpovědět a strhnout skóre opět na stranu Pavlíkova. Avšak situaci tváří v tvář s hostující gólmankou nevyřešila ideálně.

Oproti prvnímu poločasu si Malešice začaly vytvářet mnohem víc šancí a herní tempo domácích rázem upadlo. Přesto šance přicházely na obou stranách. V té výraznější se objevila mladičká Bartůšková, ovšem její střelu si brankářka dokázala ohlídat. S blížícím se koncem stoupala i nervozita a strach o výsledek. Stejně jako na podzim, i tentokrát utkání nenašlo vítěze.

Trenérka Pavlíkova Veronika Bártová mínila, že první poločas se týmu povedl jak herně, tak i výsledkově. "Ovšem vstup do druhého byl z naší strany laxní a soupeř nás potrestal. Vzhledem k průběhu utkání je remíza spravedlivá a bod musíme brát.“

SK Pavlíkov: Hyková - Nalevankova, Hajnová, Kieryková, Feherová - Řenčová, Churanová, Pázlerová, Ketmanová - Bartůšková, Krejčová; hokejově střídaly: Abdelatiff, Baďurová, Čechová M.