Tatran Rakovník B - FK Hředle 1:0 (0:0)

Od prvních minut měl míč před slušnou diváckou kulisou na kopačkách častěji Tatran, ale šance na ohrožení Sklenářovy branky se rodily jen těžce a sporadicky. Nejaktivnější v ofenzivě Tvrz, několikrát zahrozil rychlými úniky z pravé strany a po jednom z nich po půlhodině hry našel Pokorného, jehož pokus však hředelský gólman zneškodnil.

Hosté se spokojili jen s několika brejky, z nichž hlavně Ďurina měl možnost otevřít skóre, ale nevybočil z celkové šedi v zakončení. Neujaly se ani střelecké pokusy Vrábíka a znovu Pokorného, Vodrážkův přímý kop vyrazil Herink na roh, a tak rozhodnutí přišlo až v 89. minutě, kdy odražený míč našel střídajícího Drochýtka a jeho levačka se z více než dvaceti metrů nemýlila.

Tento takřka jediný pěkný fotbalový okamžik přinesl domácím zasloužené tři body, Hředelští se museli po závěrečném hvizdu rozhodčího Reipricha spokojit opět s jednogólovou prohrou jako na podzim.

Tatran B: Herink - Eck, Volráb (81. Koloc),Vrábík, M. Somol, L. Kapoun, Pokorný, Křikava (74. F. Kollár), Krejza (51. Drochýtek), Bethel, Tvrz. Trenér: David Svoboda.

FK Hředle: Sklenář - Roubík, Bureš, Vrbata, Hrbek, Klátil, Linc, Šerák (76. Rendl),Vodrážka, Večeřa (69. Čerňák), Ďurina. Trenér: Josef Petráš.

MIROSLAV KOLOC