Jesenice – Milín
1:1 (1:1)

Od začátku utkání byli hosté lepší, působili více fotbalově, ale hráli pouze po vápno, kde se střetávali s důraznou obranou Jesenických. Ti bránili Bartyzalovu svatyni zuby nehty. Zaváhání přišlo v 25. minutě, když hostující záložník utekl po levé straně, nahrál spoluhráči, který obešel dva obránce a křižnou střelou přes celou branku dal na 1:0. Ozvala se také Jesenice, která střelou Šambergera jen lehce postrašila hostujícího brankáře, který ale stál, kde měl. Branky se Jeseničtí dočkali zhruba pět minut před koncem prvního poločasu. Po faulu se k trestnému kopu postavil Otcovský, který ránou z dvaceti metrů srovnal krok – 1:1. Hned na to ještě mohla Jesenice přidat pojistku, když Šamberger z brejku centroval před branku na dobíhající spoluhráče, kterým ale chyběl krok, aby dali do prázdné branky. Do kabin se tak odcházelo za nerozhodného stavu.
Druhá půle začala náporem Milínských, kteří usilovali o tři body. Kombinační hrou se snažili rozebrat jesenické fotbalisty, to se jim ale nedařilo. V posledních deseti minutách ještě mohli domácí sahat po senzačních třech bodech. „Podnikli jsme tři brejky. Při jedné šanci Honza Setnička obešel stopera, už se dostal za něj, on ho stáhnul a kdyby rozhodčí našel odvahu, tak to mohl písknout. Být to někdo jiný, tak to byla penalta,“ přiblížil sporný moment Setnička. V 88. minutě kopali hosté roh, balon propadl do vápna a milínský hráč trefil břevno. V nastavení přišla ještě jedna šance Milínských, kteří měli po faulu možnost trestného kopu. Rána ale naštěstí jen orazítkovala tyč.
„Je to pro nás zlatý bod, nečekaný. Je fakt, že soupeř byl lepší, fotbalovější, ale dohromady si nevytvořil gólovku,“ vyjádřil se k utkání spokojený trenér Antonín Setnička.
Jesenice: Bartyzal – Worofka, Urik, Beránek, Balý – Gregor, Kotek (75. John), Otcovský, Šamberger – Setnička (85. Růžička), Roubík(60. Pátek).