FC Jesenice – Semice 2:2 (2:1)

Hned od úvodních minut převzali otěže zápasu domácí. Ti se také ujali hned v desáté minutě vedoucí branky, když Otcovský mířil přesně – 1:0. O pět minut později se ve velké šanci ocitl opět domácí útočník, ale prázdnou branku přestřelil. Ve dvacáté minutě dokázali hosté se štěstím srovnat – 1:1. Domácí do konce poločasu stačili přidat ještě jednu branku, když se trefil Bešík. Do kabin se tedy šlo za stavu 2:1 pro domácí tým.

Druhý poločas začal opět lépa pro tým Jesenice. Po nacvičeném signálu se v gólové šanci ocitl Worofka, ale nemířil přesně. 55. minuta se pak ukázala jako klíčová pro celý zápas. Pomezní rozhodčí se nevšiml minimálně tří metrového postavení mimo hru. Domácí hráč na to záhy uviděl červenou kartu. Domácí zažehnali nebezpečí a odkopli míč do zámezí. Hosté tedy kopali rohový kop. Po rozehrání rohového kopu se ozvala z úst sudího píšťalka. Hosté se ubírali na vlastní polovinu, když teprve potom si všimli, že rozhodčí nařídil pokutový kop. Ten bez problémů proměnili – 2:2. Domácí, ač hráli v deseti, se snažili vstřelit branku, ale všechny jejich dalekonosné pokusy končily daleko mimo svatyni hostí.

„Utkání bylo jednoznačně ovlivněn rozhodčími,“ komentoval utkání Zdeněk Weis.

FC Jesenice: Procházka - Vorofka, Hlavsa, Beránek T., Urik J., - Urik M., Otcovský, Beránek T., Vorofka M., - Bešík, Havel.