Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Jesenice si v přípravě poradila s Lužnou

Rakovník – Na umělé trávě na Šamotce se v přípravném utkání střetly dva týmy ze středu tabulky okresního přeboru Rakovnicka – Jesenice a Lužná.

1.3.2017

Jesenice porazila Lužnou, příprava 2017Foto: Josef Rod

FC Jesenice – Sparta Lužná 4:2 (1:1)

Začátek zápasu byl především o nepřesnostech v přihrávkách, nebo v chybném zakončení. Ve 33. minutě Lužná využila výhody po faulu a pokračovala ve hře. Pokorný vyslal Šnajdra, který z otočky střelou zpoza vápna otevřel skóre – 0:1. Těsně před poločasem Jesenice tlakem ve vápně donutila Lužnou k odkrytí branky a pro Jeníčka nebylo těžké míč přesně uklidit mezi tři tyče – 1:1.

V 60. minutě zahrávala Jesenice trestný kop. Přesný centr našel nikým neatakujícího V. Fialu, který poslal Jesenici do vedení – 2:1. Tři minuty na to byl nařízen další trestný kop pro Jesenici. Ke kopu se postavil Jeníček a tentokrát balón prošel kolem nejisté zdi k přední tyči až přímo do sítě Lužné – 3:1. V 71. minutě vystihl u středového kruhu Vít Fiala nepovedenou zpětnou přihrávku a sám únik proměnil – 4:1. V závěru našel A. Špička nabíhajícího Šnajdra, jenž upravil na konečných – 4:2.

„Neměli jsme ani jednoho gólmana, a tak musel chytal Kalaj, který si vedl výborně. Lužná byla kvalitním soupeřem a za výhru 4:2 jsem rád," byl spokojen trenér Jesenice Bedřich Bočánek.

„Naše hra nebyla špatná, dokázali jsme udržet míč a měli slušných přechod do útoku, avšak mrzí mě individuální chyby a množství neproměněných šancí. To by nás v zápase o body mohlo mrzet," zhodnotil duel kouč Lužné Tomáš Pavlíček.

FC Jesenice: Kalaj – P. John, Kohout, Altman, Balí – Pfejfer, Mutinský, Tesař, Kapoun – Jeníček, V. Fiala. Hokejové střídání: Z. Fiala, Beneš.

Sparta Lužná: Duda – J. Špička (41. Dolhý), P. Staněk (46. Ambrůžek), Kopernický, J. Staněk (46. Nágl) – A. Špička, Fronk (46. Krumhanzl), Mašek, Bičík – Pokorný, Šnajdr.

Autor: Redakce

1.3.2017 VSTUP DO DISKUSE
Ve šlágru 8. kola okresního přeboru zdolaly Hředle rakovnickou Olympii 5:3.
26

Hředle zdolaly ve šlágru Olympii a jsou v čele

Fotbalisté rezervy Tatranu Rakovník zničili Zlonice 6:0.
47

Rezerva Tatranu koncertovala, béčko SK uhrálo v Dobré bod

Hradec Ráčkům nevoněl, Sudoměřice byly jiná káva

Rakovník – Po čtyřech extraligových duelech, ve kterých rakovničtí hokejbalisté pokaždé bodovali, přišla jasná porážka, kterou jim přichystal Hradec. Ráčci se však brzy oklepali a v Sudoměřicích, proti kterým se jim dařilo již v loňské základní části, vyhráli poprvé za tři body.

Hokejisté zvládli drama se Slaným

Rakovník /FOTOGALERIE/ – Již o čtyři góly vedli hokejisté rakovnického HC v 6. kole krajské ligy nad rivalem ze Slaného a zdálo se, že si po třech porážkách dokráčí pro pohodlnou výhru.

Ptejte se adveture golfistky Olivie Prokopové

Rakovník - Hostem sportovního on line rozhovoru bude úspěšná adventure golfistka Olivia Prokopová, která se právě vrátila z US Masters, kde vybojovala 10. místo mezi profesionály a završila tak úspěšnou sezonu, kdy získala zlato na mistrovství svět a vyhrála US Open. Otázky můžete pokládat již nyní! Odpovídat na vaše dotazy bude ve čtvrtek od 17. hodiny.

Cena povinného ručení plíživě stoupá. Pojišťovny na něm tratí

Povinné ručení by mělo podražit. Důvod je prostý, už delší dobu nevydělává a pojišťovny na něm navíc tratí. Kdo zdražení pocítí nejvíce a kdy k němu vlastně dojde, vysvětluje Zbyněk Kuběj, analytik neživotního pojištění Partners.