FC Jesenice – TJ Roztoky 1:5 (0:0)

S prvním poločasem nebyl žádný hráč hostí spokojený a ani domácí nemohli být na svůj výkon pyšní. Míč lítal stále vzduchem, hra byla zmatená. Roztoky se dostaly do tří šancí, ale nic z nich nebylo. Domácí zahrozili asi dvakrát, ale poločasový výsledek se obešel bez branek.

Pak už to vypadalo poněkud lépe. Vše spustil v 54. minutě samostatný nájezd útočníka hostí, který byl domácím brankářem faulován. Verdikt byl jasný, kopal se pokutový kop a brankář obdržel pouze žlutou kartu.

Povolný se k míči postavil a rozjel gólovou smršť svých spoluhráčů – 0:1. V 59. minutě už to byla hra kombinační a po zemi, hosty branka nakopla a přišel další úspěšný střelecký pokus z vápna od Roslera – 0:2.

O šest minut později to byl Mika, kdo potřetí zasunul míč za záda gólmana – 0:3. V posledních třech minutách zápasu se toho odehrálo více než dost, když nejprve čtvrtou brankou po svém sólu a kličce brankáři skóroval Procházka – 0:4.

Pak zaváhaly Roztoky při rohovém kopu a mela ve vápně dopomohla ke snížení Jesenickým, když se trefil Pacourek P. Na to stačili ještě hosté odpovědět poslední brankou v poslední minutě, kterou vstřelil Fuksa – 1:5.

„První poločas byl zatím náš nejhorší výkon v této podzimní části, ale od té doby, kdy jsme dali první gól, jsme se nabudili a zlepšili naši hru, s čímž přišly i branky. Soupeř bojoval, měl tam nebezpečné mladé kluky, ale pak odpadli i fyzicky,“ zhodnotil výkon TJ Roztok vedoucí týmu J. Horáček