Kolešovice – Jesenice 1:3 (0:2)

Vstup do utkání měli lepší hosté z Jesenice, když hned v 11. minutě vystřelil Altman, míč se od břevna odrazil přímo do bezmocného brankáře Herinka a následně do sítě – 0:1. Druhá branka přišla ve 22. minutě a opět po levé straně hřiště. Balý se rozběhl od poloviny hřiště až do zakončení – 0:2. Herink byl v brance bez šance. Domácí bojovali, ale chyběl moment překvapení, nebo finální přihrávka. Snížit mohl Roubík, který ale v ojedinělé šanci na Řehoře nevyzrál.

Druhý poločas probíhal ve stejné režii, jako ten první. Veškeré naděje zápas zvrátit sebrala Českému lvu 67. minuta. Z autového vhazování doputoval míč k Fialovi, ten se snadno dostal za Ridzoně a z blízka poslal svůj tým do třígólového vedení – 0:3. Alespoň čestný úspěch domácích zaznamenal v 90. minutě krásnou střelou z hranice velkého vápna střídající Jelen – 1:3

„Nám se poměrně rychle podařilo dostat do dvoubrankového vedení, když se trefil nejprve Altman a po něm Balý. Podržel nás také gólman Řehoř, který v první půli chytil dvě tutovky soupeře. Třetí gól přidal Fiala po několika minutách pobytu na hřišti a zbytek utkání jsme si už pohlídali. Domácím se sice podařilo v závěru zápasu snížit, ale to už o našem vítězství nebylo pochyb. S předvedeným výkonem jsem spokojen, neboť hráči splnili taktické pokyny a pochvala tedy patří všem, jak se dokázali s utkáním na těžkém terénu vypořádat, a zaslouženě jsme si odvezli tři body," byl spokojen jesenický trenér Bedřich Bočánek.

Kolešovice: Herink – Ridzoň (76. Němec), Barthel, Kovář, Matějovský – Holeček J. (51. Daniš), Zuska, Houška (76. Jelen), Polánek J. (60. Stiska) – Polánek D., Roubík (80. Rychtařík)

Jesenice: Řehoř – Altman (80. Pacourek), Mutínský, Pfejfer S., John J. (87. Kalaj) – Balý (61. Fiala), Brda, John P., Šťastný (75. Horvát) – Jeníček, Kotek.⋌