TJ Tuchlovice – FC Jesenice
3:1 (2:1)

Zprvu to vypadalo na jasný zápas, když výtečný nástup domácích potvrdil vedoucí brankou už v 6. minutě Peroutka. Přitom pálil svou slabší pravačkou z velkého vápna. Po gólu ale aktivita domácích uvadla, a když několik možností neproměnil Jalaghonia a Stuchlý v nájezdu nechal vyniknout brankáře Bartyzala, jenž ránu vyrazil na břevno, přišla odpověď hostujícího Otcovského. Ve 25. minutě jeho střílený centr přeletěl všechny hráče a nic nevidící gólman Pečonka našel mičudu až v síti – 1:1. Vzápětí hrdina posledních kol Stuchlý odmítl návrat zpět do vedení, když z malého vápna přestřelil, ale před odchodem do kabin se po rohu Fitka prosadil hlavou Jalaghonia – 2:1.
Po obrátce Tuchlovice nehrály moc dobře. Soupeř přišel o vyloučeného Šambergera, jenž si druhou žlutou vysloužil za předčasné vyběhnutí ze zdi. Sedm minut po jeho odchodu se po otočce prosadil Holan a domácí tím uklidnil.
V závěru došlo ke dvěma zraněním. Koleno si otočil dobře hrající domácí Brož (zřejmě vážné zranění vazů), chvíli po něm odkulhal za asistence maséra Houdka také hostující Setnička.
„Posledních pětadvacet minut jsme hráli o deseti a vůbec to nebylo vidět. Hráli jsme vyrovnanou partii, akorát nám chybí finální přihrávka, fotbal se hraje na góly,“ vyjádřil se po utkání trenér Antonín Setnička.

Branky: 6. Peroutka, 43. Jalaghonia, 72. Holan – 25. Otcovský. Rozhodčí: Kabyl. ČK: Šamberger (J).
Tuchlovice: Pečonka – Vondra, Andrle, Hejduk, Vaigl (20. Bašta) – Holan, Fitko, Brož (80. Šulc), Peroutka – Jalaghonia (77. Šubin), Stuchlý.
Jesenice: Bartyzal – Worofka, Urik (50. Wittmann), Beránek, Balý – Pátek, Kotek, Otcovský, Šamberger – Setnička, Roubík.