Scrambl je specifická disciplína, kdy každý hráč z dvojice hraje svým míčem a tým si vybere ten, který je výhodněji umístěn a pokračuje z označeného místa opět každý svým míčem.

Hrálo se na tři kola po 18 jamkách. První kolo se z hráčů Atlantiku Rakovník vydařilo nejlépe dvojici Slawomír Kudláček- Jan Hájek, kteří okupovali druhé místo. Roman Němeček s Jiřím s Žemličkou byli na čtvrtí, Josef Šnídl s plzeňským Jakubem Hrbáčkem šestí a Jan Bauer s Miloslav Doležalem dvanáctí. Po druhém kole se Šnídl s Hrbáčkem posunuli na 4. místo, Hájek s Kudláčkem klesli na šesté, Němeček se Žemličkou na deváté a Bauer s Doležalem si polepšili na jedenácté.

Třetí kolo přineslo veliké drama v boji o titul. Hrbáček posledním kopem v soutěži vyrovnal výkon dvojic Frous- Kanta a Baštař - Mičkal, čímž poslal tři dvojice do rozstřelu o titul. Ten proběhl systémem náhlé smrti na posledních třech jamkách. Na první jamce vypadla plzeňská dvojice Baštař- Mičkal a na druhé byli Šnídl s Hrbáčkem o kop lepší než domácí Frous s Kantou, čímž získali titul mistra republiky.

Pořadí:

1. Šnídl- Hrbáček (- 44 par)

2. Frous- Kanta (- 44 par)

3. Baštař- Mičkal (- 44 par)

další hráči Atlantiku obsadili :

10. Bauer- Doležal (- 33 par)

11. Hájek- Kudláček (- 30 par)

12. Němeček- Žemlička (- 16 par)

Miloslav DOLEŽAL