Kdy jsi začal s fotbalem a jak ses k němu dostal?
S fotbalem jsem začal v osmi letech na Tatranu, kam mě přivedl kamarád. Nejdříve jsem začínal jako hráč, ale to mi dlouho nevydrželo, lákalo mě být brankář jako můj táta.

Jak pokračovaly tvé krůčky v mládí? Měl jsi rád ještě nějaké jiné sporty či koníčky?
V mládí jsem hrál ještě hokej, ale vyhrál fotbal a za tuto volbu jsem rád.

Kdy ses rozhodl, že budeš chtít chytat?
Bylo to chvíli po tom, co jsem začal s fotbalem, chytání mě lákalo více než být hráč.

Kdy jsi věděl, že fotbal budeš brát opravdu vážně a co jsi pro něj obětoval?
Bylo to v mladších žácích, kdy jsem chodil chytat za starší žáky, v tu dobu jsem začal brát fotbal vážně. Dnes pro fotbal obětuji skoro všechen volný čas, jsem rád, když si můžu jít zahrát s kamarády i ve volném čase.

Popiš nám svoji mládežnickou cestu, své přestupy atd.
Začal jsem na Tatranu, kde jsem byl do starších žáků. Poté přišla nabídka od Kladna, kde jsem byl v ročníku 96, ale tam jsem působil pouze dva měsíce. Byl jsem na zkoušce v Plzni a Teplicích. Vybral jsem si Teplice, protože jsem z nich měl lepší pocit. S volbou mi také pomohl hodně můj táta, ale já jsem si byl nakonec jistý, že v Teplicích to bude lepší. Poslední půlrok jsem byl na střídavý start na Tatranu, kde jsem nastupoval za oba dorostenecké týmy, dokonce jsem nastoupil i k pěti zápasům za B tým. Teď už jsem do Teplic přestoupil.

Momentálně jsi tedy brankářem v Teplicích, jak dlouho zde působíš a jak se ti tam líbí?
V Teplicích jsem od kategorie U-14, tedy 3 roky. Líbí se mi tu a jsem tu spokojený. Je zde dobrá parta a trenéři jsou tu také výborní.

Nemrzí tě, že nejsi s kamarády v Rakovníku?
Ano, mrzí. Kamarády v Rakovník moc nevídám, ale když je čas, tak s nimi vždy někam rád zajdu.

V současné době je z tebe už velký mužský, určitě už víš, co je pro tebe důležité. Myslíš, že máš pořád na čem pracovat? Pokud ano, kde máš mezery a čeho bys chtěl jednou dosáhnout,  máš nějaké cíle?
Vždy je na čem pracovat, problémy mám s koncentrací do tréninků, to je můj největší problém, ale cítím, že se to zlepšuje. Chtěl bych si jednou zachytat první ligu, ale cesta je to dlouhá a těžká.

Ve fotbale tě hodně podporuje táta, předal ti i on nějaké cenné zkušenosti?
Můj táta mi pomohl ze všech nejvíce. Od mladších žáků mě trénoval a radil mi, v čem dělám chyby. Jezdí na každý můj zápas a turnaj. Po každém zápase ho rozebereme a on mi poradí, co a jak dělám špatně.

Mohli jsme tě vidět v Rakovníku na futsale, kde ti to náramně šlo, jak tě tento sport baví?
Futsal mě také moc baví, vždycky si ho rád zahraji, ale to i jiné sporty.

Kdy ti začíná příprava a jak bude vypadat?
Příprava nám začala 6. ledna. Hned první víkend jedeme do Brna na halový turnaj, kde jsem byl i minulý rok se starším ročníkem. Příprava bude těžká, ale věřím, že nám to pomůže do jarní části soutěže, abychom dotáhli ztrátu na přední příčky.