V PÁTEK

Fortuna národní liga: Vlašim – Prostějov

V SOBOTU

ČFL A: SK Rakovník – Karlovy Vary (10:15)

ČFL B: Zbuzany – Ml. Boleslav B (10:15)

Divize B: Neratovice – Louny (10:15), Brandýs n. L. – Ostrov (10:15), Dobříš – Tn Rakovník (15:30), Kladno – Most/Souš (10:15)

Divize C: Kosmonosy – Poříčany (10:30), Libiš – Velké Hamry (10:15)

Krajský přebor: Povltavská FA B – Kosoř, Komárov – Vlašim B (10:30), Poříčí n. S. – Klíčany, Hřebeč – Nespeky (10:15), Boh. Poděbrady – Č. Brod B, Tuchlovice – Dobrovice

I. A třída – skupina A: Vestec – Chlumec (10:30), V. Dobrá – Zdice, Libušín – N. Strašecí, Jíloviště – Doksy, Sp. Příbram – Nelahozeves (10:30)

I. A třída – skupina B: Čelákovice – Jesenice (10:15), FC Mělník – Sokoleč, Divišov – Průhonice, Pěčice – Rejšice (10:30), Luštěnice – Mn. Hradiště, Záryby – Čáslav B, Sn Poděbrady – D. Bousov (10:15), Hlízov – Pš. Mělník

I. B třída – skupina A: Lány – Klobuky, Švermov – V. Přítočno, Loděnice – Zavidov, Kladno B – Rudná

I. B třída – skupina B: Lužec – Chotětov, Hovorčovice – V. Borek, Libčice – Kralupy, Byšice – Líbeznice

I. B třída – skupina C: Ostrá – Bílé Podolí, Liblice – Jíkev, Milovice – Městec Králové, Žiželice – Pečky, Rožďalovice – Semice, Sadská – Vrdy

I. B třída – skupina D: Olbramovice – Miřetice, Kunice – Vyžlovka (10:15), Jevany – Kondrac, Říčany – Uhl. Janovice, Sázava – Suchdol

I. B třída – skupina E: Milín – Jinočany, Černolice – Cerhovice, Králův Dvůr B – Lety, Tlustice – Čisovice (10:15)

OP: 16:30 Kněževes -  Městečko (Týče Jiří), Lužná – Olešná (Strouhal Jiří), Senomaty – Lišany (Brejník), Roztoky – Tn  Rakovník (Žemlička Josef), Hředle - Jesenice (Bohatý Petr).

III. třída: 13:30 Slabce -  Kolešovice (Žemlička Josef - Týče Jiří, Brejník Aleš), Janov – Petrohrad (Vodrážka Tomáš). IV. třída: 13:30 Srbeč -  Kounov (Polívka Zdeněk).

V NEDĚLI

ČFL B: Zápy – Ústí n. O. (15:30)

Divize C: Kolín – Horky (15:30), Čáslav – Vysoké Mýto (15:30), Benátky – Dvůr Králové (15:30)

Krajský přebor: Lysá n. L. – Nymburk, Lhota – Velim

I. A třída – skupina A: Sedlec-Prčice – Votice, SK Rakovník B – Podlesí (10:15), Mníšek p. Br. – Klecany

I. B třída – skupina A: Braškov – Mšec, Hostouň B – Jedomělice, Lubná – Slaný B

I. B třída – skupina B: Kosmonosy B – St. Boleslav, Velvary B – Radonice, Holubice – Bakov

I. B třída – skupina C: Býchory – Pátek

I. B třída – skupina D: Úvaly – Teplýšovice, Senohraby – Jílové

I. B třída – skupina E: Sedlčany B – Nová Ves p. Pl., Dobříš B – Petrovice, Dal. Dušníky – Rožmitál p. Tř.

OP: 10:00 Zavidov B -  Pustověty (Žemlička Josef), Rynholec – Řevničov (Týče Vladimír - Žemlička Josef, Šefara Milan).

III. třída: 13:30 Oráčov -  Mšecké Žehrovice (Žemlička Josef - Beneš Adam, Týče Vladimír), 16:30 Sýkořice – Čistá (Tvrz Marek - Beneš Jan, Červený Jan), Chrášťany -  Pavlíkov (Strouhal Jiří), Kroučová – Šanov (Beneš Adam - Beneš Petr, Bohatý Petr).

IV. třída: 13:30 Ruda – Senomaty B (Červený Jan - Tvrz Marek, Beneš Jan), 16:30  Panoší Újezd -  Roztoky B (Polívka Zdeněk).

Není-li v závorce uvedeno jinak, začínají zápasy v 16:30 hodin.