V SOBOTU

ČFL A: SK Rakovník – Motorlet Praha (10:15)

ČFL B: Zbuzany – Teplice B (10:15)

Divize A: Beroun – Sedlčany (10:15)

Divize B: Neratovice – Štětí (10:15), Brandýs n. L. – Louny (10:15), Dobříš – Ostrov (15:00), Kladno – Český Brod (10:15)

Divize C: Libiš – Poříčany (10:15), Kosmonosy – Kutná Hora (10:30)

Krajský přebor: Povltavská FA B – Lysá n. L., Komárov – Kosoř (10:30), Poříčí n. S. – Nymburk, Hřebeč – Vlašim B (10:15), Boh. Poděbrady – Klíčany, Tuchlovice – Nespeky

I. A třída – skupina A: Vestec – V. Dobrá (10:30), Libušín – Zdice, Jíloviště – N. Strašecí, Sp. Příbram – Podlesí (10:30), Klecany – Nelahozeves (10:30)

I. A třída – skupina B: Čelákovice – FC Mělník (10:15), Divišov – Jesenice, Pěčice – Sokoleč (10:30), Luštěnice – Průhonice, Záryby – Rejšice, Sn Poděbrady – Mn. Hradiště (10:15), Hlízov – Čáslav B, Pš. Mělník – D. Bousov

I. B třída – skupina A: Lány – Jedomělice, Švermov – Slaný B, Loděnice – Klobuky, Kladno B – Zavidov, Rudná – Mšec

I. B třída – skupina B: Hovorčovice – Radonice, Libčice – V. Borek, Byšice – St. Boleslav, Bakov n. J. – Líbeznice

I. B třída – skupina C: Ostrá – Liblice, Milovice – Bílé Podolí, Žiželice – Jíkev, Rožďalovice – Pečky, Sadská – Pátek, Vrdy – Semice

I. B třída – skupina D: Olbramovice – Kunice, Jevany – Vyžlovka, Říčany – Kondrac, Sázava – Jílové, Suchdol – Uhl. Janovice

I. B třída – skupina E: Černolice – Jinočany, Králův Dvůr B – Cerhovice, Tlustice – Petrovice (10:15), Čisovice – Lety

Okresní přebor: 10:00 Lužná - Městečko (Brožek Tomáš - Šefara Milan, Husák Jan), 16:00 Senomaty - Olešná (Brejník Aleš), Roztoky - Pustověty (Dohnal Lukáš - Nejedlo Tomáš, Peleška Petr), Hředle - Lišany (Týče Jiří), Jesenice - Tn Rakovník B (Kozák Lubomír - Tichý Martin), Kněževes - Rynholec (Tvrz Marek - Bohatý Petr, Červený Jan).

III. třída: 13:30 Janov - Kroučová (Tichý Martin - Kozák Lubomír, Bohatý Petr), Slabce - Petrohrad (Vodrážka Tomáš).

IV. třída: 13:30 Srbeč - Hředle B (Polívka Zdeněk). 

V NEDĚLI

Fortuna národní liga: Vlašim – Příbram

ČFL A: Příbram B – Benešov (10:00)

ČFL B: Zápy – Liberec B (15:00)

Divize C: Kolín – Trutnov (15:00), Benátky – Náchod (15:00), Čáslav – Tochovice (15:00)

Krajský přebor: Lhota – Č. Brod B, Velim – Dobrovice (15:00)

Ondřej Murárik (vlevo) zatím prožívá na lavičce Dobrovice úspěšnou trenérskou premiéru
Murárik: Zlomový zápas. Prostě si to půjdeme rozdat

I. A třída – skupina A: Sedlec-Prčice – Chlumec, SK Rakovník B – Votice (10:15), Mníšek p. Br. – Doksy

I. B třída – skupina A: Hostouň B – Lubná, Braškov – V. Přítočno

I. B třída – skupina B: Velvary B – Lužec, Kosmonosy B – Chotětov, Holubice – Kralupy

I. B třída – skupina C: Býchory – M. Králové

I. B třída – skupina D: Úvaly – Miřetice, Senohraby – Teplýšovice

I. B třída – skupina A: Dal. Dušníky – Milín, Sedlčany B – Rožmitál p. Tř., Dobříš B – Nová Ves p. Pl.

Okresní přebor: 10:00 Zavidov B - Řevničov (Šefara Milan - Týče Vladimír, Husák Jan). 

III. třída: 13:30 Oráčov - Šanov (Tvrz Marek - Červený Jan, Týče Jiří), 16:00 Sýkořice - Kolešovice (Červený Jan - Tvrz Marek, Týče Jiří), Chrášťany - Mšecké Žehrovice (Vodrážka Tomáš - Brejník Aleš, Tichý Martin), Pavlíkov - Čistá (Flimmel Milan - Váňa Josef, Vyhnanovský Milan). 

IV. třída: 10:00 Kounov - Roztoky B (Brejník Aleš - Holík Jan, Dohnal Petr), 13:30 Ruda - Panoší Újezd (Vodrážka Tomáš - Dohnal Petr, Brejník Aleš). 

Není-li v závorce uvedeno jinak, začínají zápasy v 16:00 hodin.