V PÁTEK

Krajský přebor: Poříčí n. S. – Lysá n. L. (19:00)

I. A třída A: Jíloviště – Zdice (19:00)

V SOBOTU

FORTUNA:LIGA: Ml. Boleslav – Bohemians 1905 (16:00)

Fortuna národní liga: Příbram – Opava

ČFL A: SK Rakovník – Povltavská FA (10:15), Benešov – Sokolov (10:15)

ČFL B: Zbuzany – Brozany (10:15)

Divize B: Brandýs n. L. – Štětí (10:15), Dobříš – Louny (14:30), Kladno – Meteor Praha (10:15), Tn Rakovník – Český Brod (10:15)

Divize C: Kosmonosy – Horky n. J. (10:30), Libiš – Kutná Hora (10:15)

Krajský přebor: Povltavská FA B – Komárov, Hřebeč – Kosoř (10:15), Boh. Poděbrady – Nymburk, Tuchlovice – Vlašim B, Dobrovice – Č. Brod B

I. A třída A: Vestec – Sedlec-Prčice (10:30), Libušín – V. Dobrá, Sp. Příbram – Votice (10:30), Klecany – Podlesí (10:30), Nelahozeves – Doksy

I. A třída B: Čelákovice – Divišov (10:15), Pěčice – FC Mělník (10:30), Luštěnice – Jesenice, Záryby – Sokoleč, Sn Poděbrady – Průhonice (10:15), Hlízov – Rejšice, Pš. Mělník – M. Hradiště, D. Bousov – Čáslav B

I. B třída A: Švermov – Lubná, Loděnice – Jedomělice, Kladno B – Klobuky, Rudná – V. Přítočno, Mšec – Zavidov

I. B třída B: Libčice – Radonice, Byšice – Chotětov, Bakov n. J. – St. Boleslav

I. B třída C: Ostrá – Milovice, Žiželice – Liblice, Rožďalovice – Jíkev, Sadská – Městec Králové, Vrdy – Pečky

I. B třída D: Olbramovice – Úvaly, Jevany – Kunice, Říčany – Vyžlovka, Sázava – Teplýšovice, Suchdol – Kondrac, Uhl. Janovice – Jílové

I. B třída E: Černolice – Milín, Kr. Dvůr B – Jinočany, Tlustice – Nová Ves p. Pl. (10:15), Čisovice – Cerhovice, Lety – Petrovice.

OP: 13:00 Senomaty - Městečko (Vodrážka Tomáš - Červený Jan, Brejník Aleš), 15:30 Roztoky -  Řevničov (Tvrz Marek - Červený Jan, Týče Jiří), Hředle – Olešná (Strouhal Jiří), Jesenice -  Pustověty (Kozák Lubomír), Kněževes – Lužná (Tichý Martin, Dohnal Petr).

III. třída: 13:00 Janov – Slabce (Tichý Martin).

IV. třída: 13:00 Panoší Újezd – Srbeč (Polívka Zdeněk).  

Jan Chramosta v dresu Bohemians 1905
Chramosta se těší na duel v Boleslavi. Jeho plán: bodovat, ale neslavit

V NEDĚLI

ČFL A: Příbram B – Karlovy Vary (10:30)

ČFL B: Zápy – Jablonec B (14:30)

Divize A: Beroun – Petřín Plzeň (10:15), Sedlčany – Hořovice (14:30)

Divize C: Kolín – Letohrad (14:30), Čáslav – Trutnov (14:30), Benátky – Vys. Mýto (14:30)

Krajský přebor: Lhota – Klíčany, Velim – Nespeky

I. A třída A: SK Rakovník B – Chlumec (10:15), Mníšek p. Br. – N. Strašecí

I. B třída A: Hostouň B – Lány, Braškov – Slaný B

I. B třída B: Velvary B – Hovorčovice, Kosmonosy B – Lužec, Holubice – V. Borek, Líbeznice – Kralupy

I. B třída C: Býchory – Bílé Podolí, Semice – Pátek

I. B třída D: Senohraby – Miřetice

I. B třída E: Dal. Dušníky – Sedlčany B, Dobříš B – Rožmitál p. Tř.

OP: 10:00 Zavidov B – Rynholec (Týče Jiří, Tichý Martin), Tn Rakovník B – Lišany (Žemlička Josef - Kozák Lubomír, Dohnal Petr).

III. třída:  13:00 Oráčov -  Kroučová (Týče Jiří - Červený Jan, Tichý Martin), 15:30 Sýkořice – Petrohrad (Žemlička Josef), Chrášťany – Šanov (Kozák Lubomír), Pavlíkov – Kolešovice (Týče Jiří), Čistá - Mšecké Žehrovice (Tvrz Marek - Červený Jan, Tichý Martin).

IV. třída: 13:00 Roztoky B – Senomaty (Kozák Lubomír), 15:30 Hředle B – Kounov (Strouhal Jiří).

Není-li v závorce uvedeno jinak, začínají zápasy v 15:30 hodin.

Z fotbalového utkání krajského přeboru Bohemia Poděbrady - Velim
Rivalita v srdcích zarytá. Po osmi letech se hraje derby Poděbrady - Nymburk